HryNovinkyPC

Rust – Missions. Další pravidelná dávka obsahu

Uplynuly už tři roky od vydání plné verze hry a vývojáři z Facepunch Studio nám stále přináší nový obsah do své survival akce jménem Rust. Hra má celkem početnou a stálou základnu hráčů, tak není překvapením, že se vývojáři stále o svůj titul dobře starají. Hru není problém najít i na streamovacích platformách, kde se ji věnuje nejeden známý streamer. Prostě úspěch kam se podíváte. Podíl na úspěchu nejspíš nese i přístup vývojářů a jejich úzká spolupráce s fanoušky. Pochybuju, že existuje nějaký hráč, který by o hře alespoň něco neslyšel. Do hry nám momentálně přistál další šťavnatý patch, tak si ho pojďme trochu rozebrat.

Největší změnou nového rozšíření je přidání aktivních misí, jak je patrné už ze samotného názvu. Po světe nyní naleznete NPC, které vám můžou zadat různé úkoly. Jedná se zatím o těžbu surovin, lov nebo hledání pokladů. Vývojáři uznávají, že těchto prvních pár úkolů je relevantních spíše pro nováčky. Seznam však plánují dále rozšířit například i o PvP zakázky. Jak je již pravidlem, vývojáři úzce spolupracují se svými fanoušky a prosí je o zpětnou vazbu, i případné nápady k tomuto systému. Další výraznější změnou je obytný vůz, který si nově můžete vyrobit! Ten funguje jako malá předsunutá základna a zároveň i jako bod pro respawn. Útoky na cizí základny tak dostávají hned zajímavější rozměr.

Tím seznam změn samozřejmě nekončí. Mezi ty zajímavější patří například konečně možnost normálně přistát na nákladní loď, aniž by vaše vozidlo sklouzlo dolů. Autorizace vašich přátel do automatických obranných věží. Rozebrané cedule už nadále neztrácí svůj obsah, takže je můžete libovolně přemístit, nebo i vyměnit s ostatními hráči. Menších změn se dočkalo i uživatelské rozhraní, nový animovaní avatarové, rámečky a mnoho dalšího. Rust jednoduše není mrtvý a určitě jen tak díky aktivním vývojářům nebude.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button