NovinkyPCTéma dne

TOP 5 PC her, které vyjdou v únoru

V únoru vyjde několik skvělých počítačových her a tak jsme jsme si pro vás připravili Top 5 herních novinek pro PC, u kterých nebudete litovat, že jste u nich strávili svůj čas. Je zde samozřejmě i pár děl, které se do výčtu nedostaly. Jedná se například o Nioh 2: Complete edition, Little Nightmares 2, Blue fire nebo Hellish Quart.

Valheim (2. února)

Pokud jste si oblíbili svět vikingů, tak Valhalla je právě pro Vás. Jde o generovanou hru na přežití, v tomto případě spíše klasickou rubačku. Lovení zvířat, zabíjení mýtických tvorů a to vše jenom proto, abyste se zalíbili Odinovi. Zároveň si můžete užít budování, námořnictví, kovářství tedy všechno co je potřeba k přežití ve světě drsných Seveřanů.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood (4. února)

Werewolf by mohl stát za zahrání už jenom rozhodně zajímavým námětem. Vlkodlak proti robotům? Naprostá pecka. O to víc, že hra je dosazená do stejného universa jako Vampire – The Masquerade. O co tedy ve hře jde? Budete překvapivě vlkodlak, který umí perfektně ovládat svou proměnu. Navíc jsou zde i tři formy té proměny, člověk, vlk a vlkodlak. Hra Vás také donutí mezi těmito třemi podobami přepínat, takže si všech tří užijete do sytosti.

Nuts (4. února)

Pravděpodobně nejunikátnější hra února. V této hře soupeříte s náhodou. Veverky jedí oříšky, a hráč musí zkoumat, jak veverky jedí oříšky. Zní to velice jednoduše, ale veverky se vždy objevují jinde. Navíc pokud je nezachytíte na kameru, musíte to další den udělat znovu. A znovu. Umísťování kamer je tím pádem docela složité a často bojuje s trpělivostí hráče. Kdo by si ale nechtěl zahrát v lese na detektiva a k tomu pozorovat veverky.

30XX (17. února)

Skvělá 2D hra proložená několika úrovněmi, ve které navíc když zemřete budete poslání pouze do centrální lokace, která vám dovolí řešit naprostou jinou fázi hry s veškerým upgradem, jaký jste do té doby získaly. Neláká vás přednastavená hra? Můžete si vytvořit vlastní kampaň pomocí zabudovaného editoru. Výsledek je tedy jasný. Hráč vždy zvítězí.

Persona 5 Strikers (23. února)

Persona 5 byla bohužel dostupná jenom na PS4, takže jste si ji možná nikdy nestihli zahrát. Přesto nyní bude dostupná na PC a pokud jste fanoušci trošku odlišných RPG, mohla by stát za to. Svět, ve kterým se příběh odehrává je plný pubertálního dramatu a mluvících koček a to nejde nemít rád. Hra navíc disponuje skvělým real-time bojovým systémem podobnému Dynasty Warrior a zároveň vám umožní akci pozastavit v případě, že chcete použít své speciální schopnosti. Tento mix všehochutí určitě přiláká jak staré tak i nové fanoušky.

A v případě, že vás nic z novinek nezaujalo, máte možnost se vrátit k již vydaným titulům jako je například Devil May Cry 5, Wrath: Aeon of Ruin či Resident Evil 3!

Zobrazit více

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button