NintendoNovinky

Prodej COLLECTION of SaGa FINAL FANTASY LEGEND | Novinky

O tom, že letos Square Enix úplně nelení a představuje jednu herní lahůdku za druhou, už jsme vás informovali. Mezi parády, které letos společnost vydala nepatří jen mé milované Final Fantasy VII, ale také tři uznávané tituly ze série SaGa.

Square Enix oznámil celosvětový prodej COLLECTION of SaGa FINAL FANTASY LEGEND pro Nintendo Switch. Šťastlivci, kteří tuhle konzoli vlastní, si tak budou moci zahrát klasiku jakou je THE FINAL FANTASY LEGEND, FINAL FANTASY LEGEND II, a FINAL FANTASY LEGEND III. Hry si zachovaly svou originalitu a věřím, že díky dokonalému příběhu a dobrodružství si získají srdce ne jednoho nováčka.

Final Fantasy Legend je hrou, která se dostala na vrchol své popularity již v roce 1989, kdy byla vydána společnosti Square Co. pro Game Boy. Jedná se v podstatě o jednu z prvních her na hrdiny, která se na trhu objevila.

Na počest tohoto milníku mohou hráči odpojit Joy-Con™ ovladače, otočit konzoli svisle a hrát pomocí tlačítek na displeji, aby došli k autentickému zážitku jako na systému Game Boy.

CENEGA

Pokud si tedy libujete v předělávkách klasických 8 bitových her budete nadšeni. Sbírka přináší nové funkce a úpravy takže si fantastické dobrodružství plné příšer, bojů a prozkoumávání měst plně užijete.

Hry budou k dispozici s anglickým nebo japonským textem. Mimo speciální nabídku osmi herních tapet si budete moci vychutnat i výroční píseň Across the “Sa・Ga” vytvořenou Kenji Ito.

Chcete vědět ze světa SaGa víc? Mrkněte sem: https://gamesmag.cz/square-enix-ohlasil-saga-frontier-remastered/

Zobrazit více

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.
Back to top button