NovinkyPC

RoE | Season 5 a velké změny!


O RoE píšeme na našem webu opravdu hodně, tak moc až nás to samotné udivuje. Jenže nepište o hře, která neustále updatuje, vylepšuje a získává hráče po celém světě! Vemte si například Season 5. V té si pro nás vývojáři sice nepřipravili úplně novou mapu, ale čekají nás zase nové zóny, charaktery, zbraně, vylepšení a bojová vozidla?! RPG?! Respawnovací stanice?!

Ano přesně tak, do RoE přijde 6 nových vozidel uzpůsobených k boji! Plně obrněné, naložené municí k prasknutí a hlavně skoro nezastavitelné…

… teda do chvíle než na řadu přijdou RPG, granáty a miny. Jop přesně tak. Vývojáři této hry nechtějí zničit gameplay hráčům, kteří se k takovému vozítku nedostanou v čas a tak si připravili i vychytávky, které tyto nezbedy dokáží spolehlivě zastavit. Zní to naprosto šíleně? Tak to rozhodně, ale i tak se nemůžeme dočkat až po sobě budeme střílet v několika extrémních obrněncích na svazích ostrova!

Aby to nebylo málo čekají nás i respawnovací stanice po vzoru APEX Legends. Ty budou umístěny na několika místech a využít se dají pouze jednou – tzn. že kdo dřív přijde ten dřív mele a pokud tam nebudete první, nikoho z týmu neoživíte.

Tahle hra nás prostě nepřestane překvapovat a tak si říkáme hrajete taky? Co máte na Ring of Elysium aka RoE nejraději?

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button