NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

BioWare si pro EA Play Live nechystá nic velkého

Přestože letošní E3 veletrh je již kompletně za námi, stále nám zbývá poslední konference, na kterou všichni čekáme. Celkové uzavření za E3 2021 si připravilo EA s jejich EA Play Live. Tento event je naplánovaný na 22.července a spousta hráčů se upínala co nám EA letos předvede. Byly tady spekulace a dohady o gameplay ukázace nového Dragon Age nebo například dalšího Mass Effectu. Očekávání ale trošku schladilo samotné studio BioWare. Co nám oznámili?

Žádný Dragon Age nebo Mass Effect během EA Play Live

Jak se na twitterovém účtu studia BioWare objevilo, na červencovém EA Play Live nemáme očekávat žádné novinky ohledně chystaných pokračování her Dragon Age ani Mass Effect. Vývojáři nás tedy ujišťují, že práce na těchto hrách skutečně probíhají a protože toho mají opravdu spoustu na práci, nechtějí ukazovat rozdělané projekty. Pro někoho to může být smutná zpráva ale myslím, že se pořád máme na co těšit.

Minimálně jedno Star Wars během konference uvidíme

Další velké očekávání se upínají k překvapení roku 2019 – Star Wars Jedi: Fallen Order. Tahle lehce souls hra z prostředí Star Wars překvapila velké množství hráčů. A pokud jste hru dohráli, tak víte jak otevřený konec nám hra nabídla. Proto bychom se snad mohli dočkat nějakých střípků informací o druhém díle Fallen Order. Kdyby ale ne, pořád tady máme v rukávu druhou hru z universa Star Wars a to konkrétně Star Wars: The Old Republic. V každém případě celou konferenci budeme sledovat a přineseme vám to nejzajímavější info ihned jak prezentace skončí! Zůstaňte s námi!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button