Novinky

Vampires The Masquerade Bloodlines 2 letos nevyjdou

Společnost Paradox Interactive vydala na svém facebookém profilu prohlášení, že nestíhá v roce 2021 vydat pokračování Vampire the Masquerade Bloodlines 2. Důvodem bude změna vývojáře, kdy už to nebude nadále Hardsuit Labs. Jedná se o velice šokující prohlášení, protože na hře se už začalo pracovat a měnit vývojáře uprostřed tvoření se prostě nevyplácí.

Prohlášení společnosti Paradox Interactive:

„Dobré ráno všem,
jak jste již určitě zaznamenali, byli jsme poslední dobou hodně potichu. Nyní vám ale můžeme říct první kousek novinek a tím je potvrzení, že na Bloodlines 2 se stále pracuje.

Za druhé, udělali jsme těžké rozhodnutí, že Hardsuit Labs pro nás nadále nebudou hlavními tvůrci Bloodlines 2 – což také znamená, že hra nebude vydána v roce 2021, jak bylo plánováno. Jelikož nemůžeme říct nové datum vydání, rozhodli jsme se přestat přijímat platby za předobjednávky.

Tato hra je pro nás moc důležitá a jedná se o velmi ambiciózní projekt už od začátku. Právě z toho důvodu jsme se rozhodli, že je nutná změna a důsledkem je, že je potřeba více času, než jsme předpokládali.

Rádi bychom využili tuto možnost a uctili Hardsuit Labs za jejich přístup a poděkovali jim za těžkou práci na projektu. Studio odvedlo na hře spoustu práce a my doufáme, že vy jako komunita oceníte jejich podíl na Bloodlines 2.

Děkujeme vám také za podporu, kterou nám dáváte během vývoje. Rozumíme, jak je toto pro vás důležité a rádi bychom to s vámi více sdíleli. Jakmile budeme moci, dáme vám vědět jak bude vypadat v budoucnosti nový vývojářským tým Bloodlines 2.“

Smiřme se s prohlášením Paradox Interactive a počkejme si jak projekt Bloodlines 2 dopadne. Nejedná se totiž o první odklad, ale už o několikátý během posledních dvou let. Nevypadá to s hrou totiž vůbec dobře, ale naděje na rok 2022 tady stále je. Připomeňme si hru zatím gameplayem ze hry, který vyšel už v srpnu 2019.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button