NovinkyPC

Age of Water aneb Vodní svět jako MMORPG?!

Gaijin Entertainment stojící za peckami jako War Thunder, Crossout či nově Enlisted překvapuje a ve spolupráci s Three Whales Studious představuje novou online dobrodružnou hru Age of Water. Už podle ukázky ale můžete tušit, že se nejedná ani tak o “klasické” MMORPG jako spíš o MMORPG s prvky survival her jako je RUST, Age of Conan a další.

A o čem to tedy bude? Inu je to prakticky Vodní svět, jenže ten už dnes každý nezná (hlavně mladší generace), takže by bylo fajn hru představit. Age of Water vypráví příběh ze vzdálené budoucnosti, kdy byla Země proměněna v jeden obří vodní svět. Přeživší žijí po generace nad hladinou a svá města si staví na troskách bývalého světa. Ve hře se tak ujmete role člena posádky, jenž si postaví vlastní loď a cestuje mezi mořskými osadami, bojuje s piráty, obchoduje s cennostmi a hlavně se snaží zjistit, jestli ještě existuje mystická pevnina známá z legend. Osobně jsem se divil, že s takovýmto projektem někdo nepřišel už dávno, Vodní svět k hernímu zpracování doslova vybízel už dlouhou dobu.

Věříme, že vizuální styl Age of Water spolu se svým nezvyklým zasazením a neomezenou svobodou rozhodování přiláká nejednoho hráče milujícího nové světy Yuri Miroshnikov producent Age of Water

V Age of Water budete sami či spolu s přáteli plnit různé úkoly, bojovat s nepřáteli z řad AI, sbírat cenné suroviny, profitovat z různých cen ovlivněných dostatkem / nedostatkem surovin a hlavně budete moct volně prozkoumávat celý otevřený svět.

Jo a nesmím zapomenout, Age of Water vyjde pouze pro PC a už teď se můžete registrovat do uzavřeného beta testování!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button