NovinkyPC

Do Star Citizenu přišel zákon!



Star Citizen je sice ještě hodně daleko od své “plné” verze, ale již tento víkend do něj byl implementován jeden ze základních kamenů civilizace – ZÁKON.

A samozřejmě, že zákony nejsou nikdy moc na plat, když se dají lehko obejít. Proto nám jich Alpha 3.6 přinesla rovnou 19. Těchto 19 zákonů pokrývá nejen vesmírnou kriminalitu, ale i nelegální obchodování na planetách a spoustu dalších prvků. Pokud se tedy stanete “kriminálníkem”, zlodějem, vrahem, překupníkem a kdo ví, čím ještě. Připravte se, že se vám na zadek pověsí nejeden lovec lidí, ale i samotná ochranka na různých planetách. Ta má právo vás pokutovat, zatknout a v určitých případech i rovnou zabít.

Nic z toho ale není zamýšleno tak, aby vás developeři od kriminality odrazovali, přidali totiž i spoustu nových questů zaměřených právě na porušování zákona.

Lokality jsou navíc rozděleny a tak může být váš zločin klidně vyšetřován jen v rámci nějaké stanice či planety zatímco jinde po vás neštěkne ani pes. Pokud je však na vaši hlavu vypsána odměna, neváhejte a zmizte dokud to jde, popřípadě hackněte systém, vymažte své záznamy, nebo prostě jen zaplaťte.

Aby toho nebylo málo update samozřejmě přinesl i možnost zakoupit prakticky všechny lodě za herní měnu, opravy chyb a vylepšení VOIP a FOIP systémů a pár dalších maličkostí. Star Citizen se tak zase o kousek posouvá k tomu, aby se stal nejlepším vesmírným simulátorem života jaký jen jde.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button