Novinky

EA představilo vlastní prezentaci s názvem EA Play 2020

Poslední týden byl pro oznámení nových her opravdu převratný. Začali jsme konferencí od IGN s názvem “Summer of Gaming 2020”. Tato akce přinesla asi to největší odhalení, které všichni hráči čekali. Dostali jsme oznámení konzole Playstation 5. Následovala akce “Future Gaming Show” a nyní přišlo EA s vlastním eventem. Stejně jako loni byla akce pojmenována “EA Play” a musíme bohužel říct, že šlo o prozatím nejslabší prezentaci, kterou jsme viděli.

Tento článek věnujeme pouze oznámeným hrám bez většího množství informací. V dalším článku se vám pokusíme přiblížit 2 hry, které nám EA představilo. Celá prezentace měla 45 minut. Na úvod prezentace nám EA oznámili, že své tituly přivádějí z Originu také na Steam, což je jistě výborná zpráva pro všechny, kterým už počet launcherů na ploše přerůstá přes hlavu. Hry jako The Sims, Titanfall 2 nebo Way Out budete mít brzy možnost přidat do své Steam knihovny. Nově budou veškeré hry od tohoto studia označovány pod jediným názvem “EA Originals”.

Akce pokračovala ve svém neurčitém tempu a byly nám oznámeny 2 hry s datem vydání v roce 2021. První hra s názvem It Takes Two byla uvedena hlavním protagonistou hry A Way Out Leem Carusem, kterému hlas propůjčil Fares Fares. Tento herec a režisér nám oznámil, že natáčí film, což nás jistě při herní konferenci moc zaujalo a také přinesl oznámení této nové hry. Dalším z rychle oznámených titulů byla hra Lost in Random. Dočkáme se taky v roce 2021. Svou grafickou stránkou připomíná hry Little Nightmares nebo Machinarium.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button