HryNovinky

Představuje se No More Light, trochu jiná survivalovka

V tomto roce nás čeká hororová survival hra No More Light. Hru připravuje studio Para 51 Games a vydání plánuje stihnout v roce 2021. Příběhově se hra odehrává po roce 2012, kdy byla planeta Země zničena invazí mimozemšťanů. Vy budete jako běžný člověk putovat po venkově v Coloradu a snažit se v tomto nebezpečném prostředí přežít.

O čem je No More Light?

Hra ukáže mimozemskou invazi v klasickém americkém prostředí. Přišla tedy apokalypsa, která byla předpovídaná pro rok 2012, naštěstí to planeta nějak ustála. Svět No More Light, není jen temný, ale také velký a plný dobrodružství. Čeká vás velké území na prozkoumání, ale pozor, během toho všeho se musíte mít co nejvíce na pozoru. Nebezpečí totiž číhá na každém kroku a pokud nebudete dostatečně silní a připravení, neuvidíte další východ slunce.

Přežití překvapivě není založena na obvyklém principu „jez a pij“. Tvůrci totiž věří, že vynecháním klasických survivalových prvků se vlastně hrává stává obtížnější a donutí hráče přemýšlet. Například zadaná místa budete muset hledat sami, GPS v tomto světě neexistuje. Navíc to vypadá, že i když se na nás vyvalí spousta informací, žádných odpovědí se vlastně nedočkáme.

Je očividné, že se tvůrci snaží vytvořit survival hru, která bude úplně jiná než všechny předchozí. Uvidíme, jestli se tento risk nakonec vyplatí. Na Steamu bude brzy uveden předběžný přístup, takže pokud vás hra zaujala, mrkněte na trailer.

Zobrazit více

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button