NovinkyPCPS4Xbox One

Hromada leaků z Elden Ring! | Novinka

Znáte nějakou jinou hru, která vyvolá rozruch jen při vyslovení jejího jména? Cože? Slyším tam někde Cyberpunk? Hold on… je tu ještě něco mnohem většího, něco na čem pracuje FromSoftware a autor George R.R.Martin. Mluvíme tady o Elden Ring. Nadcházející soulovka, o které zatím víme jen název, se objevila na redditu. Máme tady první leak traileru, který by se měl oficiálně objevit snad už brzy.

Elden Ring bude snad kvalitnější než uniklé záběry

I když kvalita leaků je fakt tristní a je mi až stydno to někde publikovat, člověk tohle nemůže ignorovat. Cokoli, co vzejde ze světa souls, si zaslouží naší pozornost. Ze záběrů jsou vidět hned znaky předchozích souls her, ale i nové prvky, které se zatím v takových hrách neobjevily. Bude tam stealth? Budeme jezdit na koni? Bude tam mage build hrát signifikantní roli? Snad se brzy dozvíme víc!

Jaký je váš názor na uniklé záběry? Navnadilo vás to a chystáte se hře věnovat větší pozornost? Snad se brzy dozvíme nějaké další oficiální informace a třeba i datum vydání? Nezbývá nám nic než jen čekat.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Back to top button