NovinkyPC

Star Wars Battlefront II zbořily Epic Store | Novinka

V předaleké galaxii, kde dobro bojuje proti zlu světelnými meči, bylo pořádně živo. Populace planety tam vzrostla o 19 milionů rytířů Jedi, Stormtrooperů a dalších bojovníků ze světa Star Wars. Ne že by snad Tatooine zaplavil baby-boom. Tohle má na svědomí Epic Store a jeho free week, při kterém rozdával SW Battlefront II – Celebration Edition.

Nejednalo se vlastně tak o zboření Epic Storu, jako serverů společnosti EA. 19 milionů hráčů, kteří hru na ES zdarma získali, to už je slušná porce! Informaci na svém Twitteru zveřejnila sama společnost Electronic Arts.

Vzhledem k tomu, že EA již hru nějaký ten pátek nepodporuje a nezásobuje ho tak novým obsahem, je množství hráčů, kteří se na hru doslova vrhli, ohromující. V zapomnění tak upadl nepovedený launch hry, která toho času byla prošpikována mikrotransakcemi. Ty zmizely až po zásahu Disney. Reputace SW Battlefront II se následně zlepšila a dnes se, například na TikToku, těší #battlefront2 obrovské popularitě s více než 430 miliony zhlédnutí.

Od dubna roku 2020, kdy hra obdržela update inspirovaný filmem Rogue One, nebyl ze strany EA dodán žádný nový obsah. A ani to už vývojáři neplánují. To ovšem neznamená, že by hra byla nudná! Za vše hovoří čísla, o kterých celý tento článek je.

Jarda "prank" Strejc

IT Worker • Gamer • Writer • Father

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button