FilmyNovinky

DOORS Trailer: Mimozemské dveře a skafandry | Novinka

DOORS Trailer představuje sci-fi film, ve kterém se na světě simultánně objeví několik mimozemských dveří. Lidé, kteří se do blízkosti těchto dveří dostanou, čelí nutkání je zkoumat a dotýkat se jich, načež po interakci s nimi zmizí. Pochybnosti ohledně úmyslu těchto mimozemských objektů donutí vládu vyslat skupinu dobrovolníků dovnitř těchto dveří. Ti mají za úkol odhalit jejich smysl a pomoct lidstvu pochopit, co za tajemství se za nimi skrývá. Nicméně ani dobrovolníci nemůžou být připraveni na to, co tam najdou.

DOORS Trailer je zatím první upoutávkou na tento film, je otázkou, jestli se dočkáme i dalších trailerů. Film totiž vyjde ve vybraných kinech už 19. března 2021 (u nás se zřejmě do kin nedostane kvůli koroně). Od 23. března 2021 by měl být dostupný ve vybraných videotékách a 4. dubna 2021 by se měl dostat na DVD a Blu-ray.

Sci-fi tipy

Jestli vás zajímá žánr sci-fi, zkuste se podívat na seriál Resident Alien, který spadá do žánru dramedy. Sleduje příběh mimozemšťana Harryho, který začne vyšetřovat vraždy, zatímco se musí asimilovat lidskému životu. Také vám můžeme doporučit sci-fi seriál The Expanse, který realisticky zachycuje prostředí vesmírných lodí. Nabízí velice poutavý příběh jedné posádky, která se dostane do středu víru událostí, které ovlivní celou naši sluneční soustavu.

Pokud sci-fi radši hrajete, přečtěte si o připravované hře The Callisto Protocol, kterou mají na svědomí tvůrci populárního Dead Space. Hra má vyjít v roce 2022 a na její propagaci se má podílet studio Skybound.

Zobrazit více

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button