NovinkyPC

Nové Silent Hill Ascension odhalilo strašidelný trailer

Silent Hill Ascension, záhadná hra od Konami konečně odhaluje své drápky a v novém traileru představuje nechutné nepřátele o kterých se vám budou zdát noční můry ještě dlouho po dohrání.

Krátká ukázka nám představuje postavy plížící se temnými lesy zatímco se schovávají před všudypřítomnými monstry – ano těm pokulhávajícím, co vypadají jako hromádka střev právě vypadnuvších z něčího břicha… Když ukázka skončí objeví se ještě věta “Jejich osud je ve tvých rukou, postavte se svému strachu společně.”

Co to znamená? Inu Silent Hill Ascension poběží na streamovací službě Genvid Entertainment a osud všech postav (a že jich bude hodně) bude opravdu záležet na “sledujících” hráčích, kteří budou podle všeho hlasovat o každém dalším kroku. Ani vývojáři z Konami neví jak hra dopadne, protože o výsledku rozhodnou až miliony fanoušků této služby. Silent Hill Ascension tak bude vskutku unikátním interaktivním příběhem, který přináší do herního světa něco nového a unikátního.

Svou vlastní terapii na tom ale zakládat nebudu. Stačí mrknout na trailer a vím, že tohle bude trošku silnější kafe 😀

PS: Pokud se nechcete bát, ale raději byste něco, co vás trošku nabudí, mrkněte na top lechtivé anime na NETFLIXU!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button