Herní sérieNovinkyPCPS5Xbox Series X

Trailer k Age of Wonders 4 odhaluje datum vydání

Nový trailer pro Age of Wonders 4 je tady a vrací se zpátky do fantasy světa. A jste stejně, jako třeba já, fanoušky série Heroes: Might and Magic a stále čekáte na nový díl, tak právě Age of Wonders 4, by vám mohlo alespoň trochu zasytit touhu po pořádném a tahovém fantasy dobrodružství.

Tahle RPG strategická herní série s tahovými prvky, nás zavede zpátky do fantasy prostředí, které tak milujeme. Hráči si budou moct vytvořit své vlastní říše a frakce, dle svých představ. Vaše zvolené kulturní prvky a vlastnosti se pak projeví všude, včetně bitev. Chcete mít temné elfy, démonické orky, nebo třeba lesní trpaslíky? To všechno, a nejen to si budete moct vytvořit. 

Vaší hlavní úlohou bude správa království. Těšit se tak můžete na ekonomické, politické, a hlavně i bojové aspekty hry. Armádu budete ovládat v tahovém taktickém režimu. Celou armádu a jednotky, pak budete vyvíjet pomocí Tomes of Magic. A vývojáři z Triumph Studios, tak slibují nekonečné zážitky a důvody proč se ke hře často vracet.

Trailer láká hráče k předobjednávce a prozrazuje i datum vydání. To je nastaveno na 2. 5. letošního roku a Age of Wonders 4 se dočkají všichni hráči na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Při předobjednáni jak prémiové, tak i standardní edice, získáte sadu Arica Rexa. Která obsahuje lví plátovou zbroj, císařský plášť a atlantskou korunu. Dražší edice bude obsahovat i takzvaný Expansion Pass, jenž vám dovolí přístup k pěti expanzím, ty budou vycházet do konce roku 2024.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button