NovinkyPCPS4PS5Xbox Series X

Shadow of the Erdtree – oznámeno DLC pro Elden Ring

A je to tady! Byla to jen otázka času, kdy japonské studio FromSoftware, oznámí rozšíření pro hru roku Elden Ring. Můžeme se tak těšit na nové dobrodružství v podobě DLC s názvem Shadow of the Erdrtree, které je už podle všeho nějaký ten pátek ve vývoji.

Před pár dny nám studio FromSoftware, oznámilo, že pracuje na rozšíření pro hru Elden Ring. Datadisk byl oznámen na sociální síti Twitter a nese název Shadow of the Erdtree. Jedná se tak již o druhé rozšíření hry. Tím prvním byla bezplatná aktualizace Colosseum v které jste se mohli postavit proti hráčům z celého světa hned v několika zajímavých arenách.

Colosseum však nenabídlo hráčům pouze arény, ale přineslo sebou i různé herní módy. Prvním je United Combat (team deathmatch), druhým je pak Combat Ordeal (solo deathmatch) a nakonec třetí mód Royal Colosseum jenž nabízí duely mezi hráči v klasickém stylu na život a na smrt.

O druhém DLC vývojáři zatím neřekli nic než to, že je ve vývoji. Známe tedy jen název “Shadow of the Erdtree” a jeden promo obrázek. Pro hru s brutálně propracovaným lore jako je právě Elden Ring to však bohatě stačí. Počítáme, že internet brzy zahltí vlny spekulací jako například, kdo je ta žena jedoucí na Torrentovi? Je to Miquella nebo snad Marika? A co se stalo s Erdtree, nebo je to snad Haligtree? Je to nějaká nákaza, nebo snad mor? Nikdo neví a v tom je právě to kouzlo 🙂

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button