NovinkyXbox One

Vigor přináší 4 sezónu a přichází na Switch!

Moc dobře si uvědomujeme, že multiplayerových stříleček máme na trhu více než dost. Jenomže u tohoto titulu máme jakousi patriotickou povinnost přinést vám ty nejnovější informace za každou cenu.

Pokud vám ale název nic neříká, tak vězte, že se jedná o Xbox only third-person střílečku od kluků a holek z české “Bohemky”. Vigor se 17. června dostal do své již 4 sezóny a my si myslíme, že za vaši pozornost rozhodně stojí!

Co že to 4 sezóna vlastně přinesla?

Hlavním tématem jsou “Warlords”. Tito vyhnanci se snaží posbírat vše co předchozí válka přinesla a nechala za sebou. Do hry přicházejí nové lehké kulomety (UK vz. 59 and M249), útočná puška Bugle F1 a bojový nůž RM14 knife. Dále přibyly nové uniformy, helmy, rukavice, batohy, plynové masky a brýle. No při vytváření postavy strávíte nejednu chvíli. Dokonce si můžete natřít obličej. Došlo také ke sníženy ceny Battlepassu z původních 900 korun herní měny na současných 690.

Dalším přídavkem je herní mód “Eliminace”. Jedná se o týmový mód již dříve představeného “Shootout”. Utkáte se v souboji 5v5. Vyhrát můžete dvojím způsobem. Buďto jednoduše eliminujete více nepřátel než soupeř, nebo obsadíte jejich objective. První tým, který nasbírá dostatečný počet vyhraných kol, vyhraje celý zápas. Zajímavostí je, že loadouty, které dostanete při startu kola jsou vybrány autory hry a nevybíráte je sami.

Výraznější změny, nebo jen pračka peněz?

Při každé změně sezóny se člověk ptá co je v ní vlastně nového. Jestli to náhodou není jen záminka pro koupi nového Battlepassu a tahání peněz z hráčů. Ano my tě vidíme Fortnite! Bohemka se nám tady dušuje, že to takto není. Přes všechny nové módy je jejich hlavním zájmem tzv. Encounters nebo-li střetnutí. Do tohoto módu přišlo zřejmě nejvíce novinek. Dostanete Jammer, který způsobí, že veškeré vysílačky ztratí signál v oblasti kolem vás. Toto způsobí, že na svém kompasu či mapě neuvidíte žádného enemáka. A další novinkou je Mortal Strike. Co vám na tomto budeme popisovat, jednoduše zavoláte dělostřelectvo na předem určený cíl.

Novinek přinesla nová sezóna opravdu spoustu. Pokud vlastníte Xbox One, tak za vyzkoušení nic nedáte. Je to přece free!! A pokud nemáte Xbox, Vigor byl oznámen také pro Nintendo Switch.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button