NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Aktualizace GreedFall: The De Vespe Conspiracy vyjde už na konci června

Kdo tuto hru nezná, tak GreedFall je akční RPG od společnosti Spiders vydané společností Focus Home Interactive. Hra je zasazena do pseudo 17. století ve spolupráci s ostatními osadníky, žoldáky a hledači pokladů v ní prozkoumáváte ostrov, který hlídají nadpřirozené bytosti. Spojíte se s místními domorodce, nebo využijete jinou frakci, abyste našli lék na záhadnou nemoc ?

Aktualizace GreedFall myslí i na konzole nové generace

Nová aktualizace vyjde již 30. června a přinese převážně optimalizaci vizuálních prvků na 4K až UHD, rychlé načítání a 60 fps pro maximální využití výkonu PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S. Zároveň bude k dispozici i bezplatný upgrade a přenesení uložených pozic z PlayStationu 4 a Xboxu One. Ve stejný den vyjde hra právě i na konzole nové generace.

Do hry nepřibyde pouze vylepšení v podobě snímkování a grafiky ale také i nový obsah. GreedFall: The De Vespe Conspiracy rozšíří svět o novou lokaci Teer Fradee, ve které na vás čekají noví nepřátelé. A na nové nepřátele je třeba i nové vybavení. Vaším úkolem bude rozplést pavučinu lží, intrik a tajemství která ohrožuje rovnováhu sil na ostrově.

Takže nemusíte zoufat. I rozehranou hru si můžete užít na nové konzoli. A víte co se chystá nového ve světě her MMO? Pravidelná rubrika je vám k dispozici s novým článkem.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button