MMO NovinkyNovinky

MMO Novinky #56 – Festival kam se podíváš

Tento týden vám přinášíme opět přehled novinek z oblíbených MMO her, také známý jako MMO Novinky #56. Originální název já vím. Runescape přináší kromě nového questu i update ohledně plánované stolní hry. Do WoW se opět vrací starý, známý Darkmoon Faire. Star Wars: The Old Republic odhalilo nový event. A The Elder Scrolls Online slaví jubileum.

Runescape

Doufám, že jste nezapomněli, že už můžete vesele odstartovat nejnovější grandmaster quest, který ukončí celoroční ságu Elder God Wars. Kromě nového questu, o kterém jsem již referovala minulý týden, přichází Jagex i s menším updatem ohledně plánované stolní hry. Kickstarterová kampaň už je na spadnutí a hru tak můžete již nyní najít na oficiálních stránkách najít přihlásit se k notifikacím. Takže pokud vás Runescape stolní hra zajímá neváhejte se přihlásit.

World of Warcraft

Jako každý měsíc i tento se do WoW vrací Darkmoon Faire, který oslavuje záhady Azerothu. Začíná vždy první neděli každého měsíce a trvá týden. Během této doby se můžete portálem přesunout skrz Elwynn Forest (Aliance) a Mulgore (Horda) na ostrov Darkmoon. Abyste se mohli zúčastnit různých her a atrakcí, musíte si pořídit Darkmoon tokeny od některého z obchodníků nalézajících se na trhu. Odměnou za plnění úkolů a dokončení her vám budou Darkmoon Prize Tickets. Seznam a popis her a atrakcí naleznete na oficiálních stránkách.

Star Wars: The Old Republic

The Hyland Organization for Rakghoul Neutralization (T.H.O.R.N) vyslala oficiální, nouzový poplach 2. úrovně týkající se Rakghoulské nákazy na Alderaanu. Karanténa byla již vyhlášena a cestování bylo zakázáno s výjimkou pro osoby s prioritní propustkou. T.H.O.R.N. hledá kvalifikované dobrovolníky, tedy vás, aby bojovali s nákazou. Event se odehrává mezi 5. a 12. dubnem a je určen pro úroveň 25 a výše.

The Elder Scrolls Online

ESO slaví 8 let, a tak jsou na pořadu dne nějaké ty oslavy. Ty proběhnou mezi 7. a 19. dubnem. Jakmile událost začne, můžete si z Crown Store zdarma nárokovat Jubilee Cake Voucher quest a vydat se s ním do kuchyně slavného šéfkuchaře Donolona. Po splnění jeho úkolu získáte jako odměnu Jubilee Cake. Pokaždé, když si dopřejete kousek dortu, získáte buff 100% XP na 2 hodiny. Další odměny můžete získat plněním denních úkolů. Kromě buffu získáte po zakousnutí dortu pokaždé i tři event tickety. Těch můžete mít najednou 12, takže je nezapomeňte včas utratit až dosáhnete tohoto počtu u Impresaria. Podrobný přehled možných odměn naleznete na oficiálních stránkách.

Tak to byly MMO Novinky #56 plné festivalových radostí. Nezapomeňte omrknout kickstarterovou kampaň nové stolní hry Runescape a uvidíme se příště.

Zdroj
Foto: Freepik

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button