NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ukazuje v novém traileru samé padouchy

Několik let vývoje a několik odložení zažil nejnovější díl ze série LEGO her. Titul LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je ale konečně tady a věřím, že spousta lidí se už nemůže dočkat. Nejduležitější informací však je, že vydání se stanovailo na 5. dubna, takže čekání je téměř u konce. V novém traileru se ale zaměříme na temnou stranu síly.

Dosud bylo nejvíce pozornosti věnováno hrdinům jako je Obi-Wan Kenobi, Han Solo nebo Rey. Ale nejnovější trailer se zaměřuje na padouchy jako je General Grievous, Darth Vader nebo i Hrabě Dooku. Narazíme na všechny záporáky, kteří se vyskytli napříč všemi hlavními filmy.

Vzhledem k tomu, že LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je zaměřena spíše pro mladší hráče, tak nebude chybět ani spousta vtipných situací. Tančící Stormtrooper nebo posilující Kylo Ren s příručkou od Darth Vadera.

Hra vychází 5. dubna na PC, Nintendo Switch, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4 a PlayStation 5. Ve hře dostaneme přístup ihned celkem k více než třem stovkám postav jen v základní verzi. Majitelé Season Passu budou navíc obohacení přístupem k balíčkům Mandalorian Season 1 a Solo: A Star Wars Story. A pokud si hru předobjednáte v digitální verzi, tak se na vás usměje navíc i balíček Troopers Pack, kde se skrývají čtyři různé postavy Stormtrooperů.

Nezapomínejte, že za pár dní se dočkáme i vydání Death Stranding Director’s Cut na PC.

Zdroj
Foto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button