NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Dying Light 2 dostává 4 nové parkour výzvy

Ve hře Dying Light 2 Stay Human nejde jen o masakrování zombíků. Velice důležitou roli zde hraje i parkour, na kterým si vývojáři ze studia Techland dali opravdu záležet. Do hry se tak přidají čtyři nové výzvy, které hráče otestují v jejich dovednostech. Každá z nich je specifická a zaměřuje se na jiný styl pohybu.

Informaci i přidání výzev Techland nedávno oznámil veřejně pomocí herní služby Steam se všemi podrobnostmi. Hráč získá odměny podle výše skóre, kterého dosáhne v jednotlivých výzvách. A kromě toho všeho si hráči mohou zdarma vyzvednout odměnu v podobě skinu paraglidingového kluzáku Wyvern na oficiálních stránkách vývojářů.

Dying Light 2 Parkour výzvy:

  • Suspension of Disbelief: Město je zcela bez hranic. Je třeba si prosekat cestu skrz betonovou džungli a dostat se pomocí manipulace s prostředím z jednoho konce na druhý.
  • Grakour: Pohled na město při pohybu po střechách a přeskakování z domu na dům.
  • Procházka po řece: Tady se o zem úplně nejedná. Je třeba se ponořit i do vodních hlubin a trochu si zaplavat.
  • Můj celý svět je kluzák: Zem je pokrytá nebezpečnou chemikálií. Kdo se dotkne země, ten skončil.

Pátá parkour výzva s názvem Flying Scorpion Challenge se objevila v Dying Light 2 už o něco dříve a přinesla malou ukázku toho, jak to celé bude vypadat, takže gameři se mohli lehce připravit. Pokud ji ještě nemáte odškrtnutou ze seznamu, tak na ni rozhodně nezapomínejte.

Všechny výzvy jsou dostupné pro všechny platformy na které hra vyšla. Je jedno zda hrajete na PC, PlayStation 5. PlayStation 4, Xbox One nebo Xbox Series X/S. Jen na tom Nintendu Switch si ještě musíme trošku počkat.

Zdroj
Foto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button