Novinky

Crash Bandicoot přímo ve vaší kapse!

Oranžový mutantí bandikut zažil obrovský boom poté co vyšla remasterovaná verze prvních tří her Crash Bandicoot pod názvem N.Sane Trilogy. Dočkali jsme se také oznámení kompletně nového dílku pro next-gen PS5. Nyní přišlo poslední oznámení a dočkáme se již brzy! Studio King přišlo s potvrzením oznámení jejich posledního počinu. Tentokrát to ale nebude konzolový titul. Dočkají se totiž hráči na Androidu a iOS. Už teď se můžete pre-registrovat do hry skrze Google Play nebo App store. Pokud si hru takto pre-registrujete, při konečném releasu obdržíte speciální modrý skin na Crashe, který všichni znají z Crash Team racingu.

Staří známí jsou zpět

Sice jde o mobilní hru, ale nekoná se žádné osekávání nebo kompromisy. Dočkáme se Dr.Cortexe nebo třeba Coco. Hra samotná pak nabídne mulťák pro 2 lidi, variace levelů a navštívených světů. Jednoduše vše co známe z původní PS hry. Nebudou chybět ani závěreční bossové. Mrkněte na našlapaný trailer a žhavte prsty.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button