MAGlajzNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

MAGlajz – týden #36 | Gamesmag

Léto se nám uchýlilo ke konci a začíná nám to nejbouřlivější herní období roku. Dostáváme se do času, kdy nám každý týden vyjde nějaká veliká hra, nebo nás čeká nějaké velké herní oznámení. MAGlajz je po krátké odmlce zpět a vítáme vás u dalšího týdenního přehledu těch největších herních novinek. Mrkneme se na některé hry, co nám vyšly jako první, a máme tady novinky i ze světa hardwaru. Pojďte na to s námi.

Vyšlo nám Life is Strange: True Colors | MAGlajz tip #1

V roce 2015 spatřil světlo světa první díl Life is Strange s hlavní hrdinkou Max Caulfield. Prakticky hned po vydání si hra vysloužila speciální místo u fanoušků, kteří milují jednoduchý gameplay, spletité herní příběhy a srdceryvné zvraty. To vše bylo doplněné výborně zvoleným soundtrackem. Píše se rok 2021 a máme tady konečně true pokračování v podobě dalšího dílu s názvem True Colors. Přináší nové hrdiny, nové speciální schopnosti i nové zasazení. A zatím sklízí především pozitivní hodnocení Life is Strange je zpět a v plné síle! Jenom Čína jede review-bombing, protože se v díle objevila vlajka Tibetu.

NBA 2K22 oficiálně vychází

Máme tady druhý velký release. A rozhodně nebude poslední, protože se dostáváme do ročního období, kdy se nám velké hry jen pohrnou. Tenhle je pro sportovní fanoušky. Je tady první díl NBA 2K, který se snaží plně využívat next-gen možností a bude tahat z konzolí nové generace, co nejvíce zmůže. Taky vám můžu trošku teasnout, že pro vás chystáme recenzi jedné z next-gen verzí. Už brzy na gamesmag.cz!

FIFA 22 nám představuje hratelné režimy

Budeme ještě chvíli koukat na sport jo? Já vím, vydržte to. Z basketbalové haly ale mrkneme ven. Na fotbálek z dílny studia EA. FIFA 22 nám oficiálně představena již byla, nicméně jsou tady další herní režimy, které se v letošní hře opět ukážou. Je tu znovu Pro Club, kde s partičkou kamarádů můžete hrát za jeden klub a v online režimu dosáhnout na tu největší slávu. Další, a pro mě dost nepochopitelný režim, je Volta. Freestyle fotbal, který zažil úspěch už ve FIFA 20. V letošním ročníku se na něj můžete zase těšit.

Far Cry 6 ukazuje plánované DLC

Teď už se podíváme na jednoho z hlavních hráčů letošního herního podzimu. Far Cry 6 už nám ukázalo prakticky vše. Z dostupných záběrů a trailerů dnes dokážeme poskládat samotné story i konec, který nás čeká. Ale protože Far Cry série je známá svou zálibou v season passech, DLC a dalších přídavcích, máme tady trailer pro 3 chystané doplňky. Co nás vše čeká? Podívejte se sami.

GTA V pro PlayStation 5 až v roce 2022

Já sám nevím, jestli má ještě smysl cokoliv dodávat ke GTA V. Jejich Online stále vydělává obrovské peníze. Práce na dalším díle jsou v nedohlednu a podpora ze stran Rockstar stále tak nějak pokračuje. Ale znovuvydání hry z roku 2013 pro konzoli už druhé generace je trošku přes čáru, minimálně pro mě. Nicméně GTA V vyjde pro PlayStation 5 v březnu roku 2022.

Director’s Cut pro Death Stranding představeno | MAGlajz tip #2

Kodžimbo, král všech fanoušků japonských her, nám představuje svůj Director’s Cut pro hru Death Stranding. Přídavků je do hry více než dost, ale z mého pohledu to ze hry bere to, co Death Stranding tvořilo. Veškeré problémy při přepravě zásilek po vlastních nohou jste museli řešit i hodiny. Teď prostě skočíte ze sta metrů a jdete dále. Malinko škoda, ale pokud jste Death Stranding nehráli, vyzkoušejte jeho rozšířenou edici.

Tady bychom to mohli dneska zabalit. Dnešní MAGlajz byl jeden nářez za druhým a bude nám to jen pokračovat. Během nadcházejícího týdne tady máme další pořádné pecky, velké tituly a na některé z nich i recenze. Takže stay tuned, napočtěnou brzy!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button