NovinkyTéma dne

GOOD LOOT představuje novou kolekci puzzle, které můžete skládat sami nebo s přáteli

Každá sada obsahuje puzzle o rozměru 68×48 cm, plakát ve velikosti puzzle, bavlněný stahovatený pytel s potiskem pro uložení dílků a kvalitní krabičku ve které je vše pečlivě zabaleno.

Klíčovými vlastnostmi puzzle je 1000 perfektně do sebe zapadajících dílků, těšit se můžete ze sytých barev, které jsou vylepšeny efektem plátna, aby celkový obraz neodrážel tolik světlo. Všechny dílky jsou vysoce kvalitní a díky tomu odolají ohýbání.

Na jakou tématiku se můžete těšit?

Cyberpunk 2077: Metro
Žádná metropole se neobejde bez rozsáhlé podzemní sítě, zejména futuristické Night City. Nastupte do auta a vydejte se přes toto jedinečné město, které je jedním z hrdinů Cyberpunk 2077.

DOOM Ethernal Mykir
Pekelná hlubina je skutečným hřištěm pro Doom Slayera a vaši skládací puzzle-zručnost. Dokážete se postavit této ohnivé výzvě?

Witcher Griffin FightSledujte střet Geralta z Rivie s bestií  z Bělosadu. Slavný duel s griffinem je jednou z prvních důležitých výzev, kterým Zaklínač čelí ve třetí části hry. Znáte výsledek této úchvatné potyčky?

Puzzle budou v prodeji od 11. září a najdete je u našich prodejců. Jejich seznam naleznete zde.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button