AnimeNovinkySeriály

So I’m a Spider, So What? a jiná existenční traumata

Kdesi v alternativním světě svede velký Hrdina bitvu s Králem démonů. Tato bitva vypustí silnou vlnu magické energie skrze dimenze a zasáhne třídu plnou středoškoláků, jejímž následkem je silná exploze, při které všichni zemřou. Bohužel smrtí jejich životy nekončí. Celá třída se reinkarnuje ve světě, který funguje na principech RPG.

Jenže co čert nechtěl, jedna ze studentek se nezrodí jako vyvolená hrdinka, ale jako pavouk té nejnižší úrovně a na úplném začátku hry, kde jsou nízko úrovňové příšery hromadně masakrovány. Nastává tak boj o holý život a o levelení. Hodně levelení. A pak že život není jeden velký grind.

Anime So I’m a Spider, So What? vychází 27. ledna 2021 na Crunchyroll. Příběh o nezdolné pavoučici původně vyšel jako novela a posléze i jako manga, obě zpracování se dočkala v Japonsku vysoké popularity.
Podobnému dobrodružství se věnuje i anime That Time I Got Reincarnated as a Slime. Japonští otaku si zkrátka očividně rádi pokládají existenční otázky.

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button