NovinkyPC

The Waylanders předvedlo tvorbu postavy

A odhalilo u toho samozřejmě další spoustu detailů jako jsou hratelné rasy, herní třídy, ale i příběhy postav, které si můžete zvolit. Je toho prostě opravdu hodně a to vše v jednom jediném videu. The Waylanders je ambiciózním taktickým RPG inspirované hrami jako je Dragon Age: Origins, Divinity Original Sin, The Legend of Zelda: Ocarina of Time a dalšími.

Hráči kteří si hru v budoucnu pořídí, si budou moct v The Waylanders vybrat z 6 hratelných tříd: Warrior, Guardian, Rogue, Ranger, Sorcerer a Healer. Každá herní třída má svou specializaci a přidává tak hráčům o důvod víc k další playtrough.

Aby toho ale nebylo málo, je možné u každé herní třídy vybrat i rasu (Člověk, Mourian, Half-Formorian, Werewolf) a nastavit si i jeden z příběhů na pozadí (Celtic Soldier, Celtic Druid, Egyptian, Mourian Diplomat, Mourian Protector, Dogs of Ares Mercenary, Alpha Wolf a Slave) – to vše bude mít samozřejmě velký vliv na vaši playthrough..

Tvůrci hry ze studia Gato Salvaje navíc tvrdí, že nás toho ve hře čeká samozřejmě ještě mnohem více, takže mrkněte na nejnovější video a posuďte sami, jestli je The Waylanders něco pro vás.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button