NovinkyPC

Clan of the Rat, zranění a vyvrženci Northgardu

Tak je to konečně tady. Shiro Games představují DLC ke hře Northgard.  V tom se ukazuje Clan of the Rat (klan Krys). Ten se bude skládat z vyvrženců všech ostatních klanů. Tedy těch co byli vyhnáni nebo byli ponechaní na pospas osudu kvůli svým zraněním. Tito lidé se tak dali dohromady a stali se následovníky Krysy. Nyní je na čase zasvětit jí život. V klanu se nekonají žádné velké hody, dokonce vesničané ani nespí v pořádných domech. Přece jenom pokud mají lidé dost času na to se flákat, mají dost času na to i pracovat.

Toto nové společenství totiž pracuje a bojuje ze všech sil, aby získalo své místo na Slunci. Vůdcem je nemilosrdná šamanka Eir. Ta klan vede železnou pěstí. Učí ale svůj lid šamanským praktikám, aby mohl přežít i ta nejtěžší období. Někteří to ale s těmito šamanskými praktikami údajně tak moc přehánějí, že přivádí zpět mrtvé bestie z hlubin Hellheimu. Ve hře tak budete moci ovládat spoustu šamanů, kteří budou nebojácně bojovat v bitvě a poté se dokáží postarat i o své zraněné v co nejkratším čase.

Klan má i několik zajímavých výhod

Ke Krysám prchá spousta vesničanů. Přijíždí ale zranění, takže se nepočítají k požadavkům na štěstí. Také nevyužívají domy, ale bydlí ve všech nemystických budovách, které tak automaticky poskytují bydlení. Pokud je dosaženo maximální populace, už se vám chystají další vesničané v rezervaci. Místo Healer Hut máte nyní k dispozici Shaman Camp, v tom se trénují vaši šamani, kteří umí jak bojovat tak léčit. Pokud Krysy drtí nepřátele nebo sami zemřou, jejich mrtvoly se zpopelní v táboře šamanů, tím produkují rychleji herní Lore a přitahují hned nové vesničany. No a v Shaman campu ještě můžete přivolat tzv. Garm’s Incarnation. Což je takový velký nosorožec, který vypadá trošku jako kodo z Warcraftu.

Nové DLC přijde do hry už 26. ledna 2022 a určitě zamíchá kartami. A vy nám řekněte, jak se na rozšíření těšíte?

Zdroj
Foto: Steam

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button