Novinky

Další díl z oblíbené série TOTAL WAR oznámen na Říjen 2023!

Společnosti SEGA® Europe Limited a Creative Assembly™ Limited s hrdostí odhalili hru Total War: PHARAOH, další díl oceňované strategické série, který vyjde v říjnu 2023. 

Poté, co vývojáři z Creative Assembly zakončili svou trilogii Warhammeru tím snad nejsenzačnějším možným způsobem, přichází nová hra tohoto čím dál populárnějšího studia. Tou je samozřejmě novinka z populární série Total War s podtitulem PHARAOH! Ta se bude odehrávat během kolapsu doby bronzové. V období před více než 3000 lety, kdy civilizace Blízkého východu, severní Afriky a Evropy zažívaly velmi špatné časy.

UTVÁŘEJTE SVOU DYNASTII 
Faraon je mrtev a lid Egypta, Kanaánu a Chetitské říše volá po novém vůdci. Mnozí touží po moci na trůnu, ale cesta k tomu, aby se stali faraony, je nebezpečná. Jako vůdce těchto velkých národů musí hráči překonat společenský kolaps, čelit přírodním katastrofám a bojovat za ochranu svého lidu před nájezdníky z dalekých zemí.  
 
Na výběr budete mít z osmi vůdců frakcí a ze tří bohatých kulturních center. Vžijete se do jejich jedinečných herních stylů a převezmete velení nad smrtícími a rozmanitými seznamy jednotek. Ať už se rozhodnete okouzlit dvůr jako bezkonkurenční diplomat, vrhat se do boje jako neochvějný velitel nebo způsobovat chaos jako neohrožený vojevůdce, stanete se vůdcem, kterého si historie zapamatuje.  
 
ODHALTE STAROVĚKÝ EGYPT  
Na své cestě za faraonem odhalíte nádherně svěží a živoucí rekonstrukci starověkého Egypta na vrcholu jeho moci. Toto velkolepé vizuální ztvárnění oživuje krásu i brutalitu nejbouřlivější éry Egypta – od úrodných břehů Nilu přes větrem ošlehané vyprahlé pouště Sinajského poloostrova až po horské masivy starověké Anatolie.  
 
ZAŽIJTE EPICKÉ DYNAMICKÉ BITVY  
Nepřátelské armády nejsou jedinou výzvou, kterou je třeba na bitevním poli překonat. Veďte své vojáky přes náhlé a dramatické změny počasí, jako jsou bouřky a písečné bouře, které napřímo ovlivní výsledek bitvy i okolní terén. Dávejte si pozor také na hrozbu požáru a další aspekty, které ovlivňují vaše okolí.   
 
PŘIZPŮSOBTE SI KAMPAŇ A HRAJTE PODLE SVÉHO 
Díky zbrusu nové funkci přizpůsobení kampaně nebudou žádné dvě kampaně stejné. Určete si, jak budete hrát, díky rozšířené škále možností přizpůsobení kampaně, jako jsou náhodné startovní pozice pro všechny frakce, detailní nastavení zdrojů, možnost pohrát si s přírodními katastrofami a mnoho dalšího. Díky nepřebernému množství možností můžete proti sobě postavit přesilu, abyste získali další výzvu, nebo se stát nepřekonatelnou silou a proklestit si cestu k vítězství.

TOTAL WAR: PHARAOH si můžete předobjednat např. na steamu 🙂

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button