FilmyNovinky

Úniková hra: Turnaj šampionů – a je to tu znovu

V roce 2019 se nám představil horor na motivy populárních únikových her, které můžete najít nejen v České republice, ale po celém světě. Zdánlivě obyčejná hra se tu změnila v hru o život. Jen ti, kteří mají schopnosti zachovat chladnou hlavu a nepodělají se, mají šanci vyváznout. Ale co když se ti, kteří projdou, setkají? Úniková hra: Turnaj šampionů začíná. A bude mnohem drsnější.

Úniková hra – pokračování už v červenci

Skupina šesti lidí v metru se ocitne v pasti. Tajemná organizace Minos jim připraví druhé kolo boje o vlastní životy. Lidé zjišťují, že mají něco společného – přežili první level. A tak jim nezbývá než sebrat odvahu a zkušenosti a projít hrou znovu. Ale tentokrát to nebude tak snadné. Už vědí, o co jde, a tak se tvůrci her nebojí zajít mnohem dál. Přežijí ti nejsilnější, nebo si nakonec řeknou, že už toho mají dost a vzdají to?

První díl se setkal s docela kladnými ohlasy a tak se studio Sony Pictures rozhodlo natočit další díl s těmi, kdo přežili v prvním filmu. Hra je jakousi verzí série filmů SAW a Kostka a do kin dorazí už v červenci letošního roku.

Režie se opět chopí Adam Robitel (Úniková hra, Insidious: Poslední klíč) a do hlavních rolí se opět vrací přeživší z prvního dílu Taylor Russell (Úniková hra, Prázdné řeči) a Logan Miller (Psí poslání, Úniková hra)

Těšíte se víc na tenhle horor, nebo dáte raději přednost komediálnímu rodinnému filmu Expedice: Džungle?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button