Novinky

Ninja Gaiden Master Collection ukázal svůj trailer | Novinka

Během Nintendo Directu byl oznámen Ninja Gaiden: Master Collection. Tedy série, která bude nyní obsahovat Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 a Ninja Gaiden 3: Razor´s Edge. Plus několik vybraných rozšíření a módů v jednom balíčku. Základ je tedy obrovský.

Slovy šéfa týmu Yosuke Hayashiho: „Ninja Gaiden je jedním z nejdůležitějších a monumentálních titulů pro značku Team Ninja. Nepodařilo se nám, bohužel, vydat titul této série na platformách současné generace, takže jsem velmi potěšen, že mohu oznámit vydání všech her v jednom. Pokud si užíváte výzvy v akčních hrách, doufáme, že naší hře dáte šanci.

Ohledně míněných platforem bude hra dostupná na úplně všech druzích konzolí s tím, že na těch současných bude hratelná pouze v rámci zpětné kompatibility. Fumihiko Yasuda dodal: „Ninja Gaiden je původem všech akčních her od Team Ninja a doufám, že tyto hry budou hrát nejen fanoušci této série, ale i například fanoušci série Nioh. Doufám, že tento den brzy přijde a my oznámíme další vydání Ninja Gaiden. Stále doufám, že bude brzy ve vývoji, ale nyní užijte si ninju Ryu Hayabusu v naší Master Kolekci.

Historie Ninja Gaiden

Značka šahá až do konce minulého století a jejím vydavatelem je až do dnes Team Ninja. Ten na tuto klasiku navázal sérií Nioh, ve kterých už nyní mohou hráči využít speciální skin Dragon Ninja, tedy skin legendárního Ryu Hayabusy. Všechny hry, které vyjdou, budou remaky původní trilogie, jejíž dílyé vyšly v letech 2007, 2009 a 2012.

Všechno v jednom nás čeká už 10. června 2021 a máme se na co těšit!

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button