FilmyNovinky

Sonic 2 přisprintuje do kin v dubnu příštího roku.

Držte si klobouky. Další dobrodružství modrýho ježka, je zase o krok blíž. Známe oficiální název a to Sonic the Hedgehog 2. Premiéra je stanovena na 8. dubna 2022. Snad nám do toho zase něco nehodí vidle a dočkáme se premiéry v termínu. Bylo by to dost vzácné, ale naděje umírá poslední. Tak držme všichni palce.

Sonic a Tails společně

Loni se na plátna kin podíval první hraný celovečerní film podle herní ikony Sonica od společnosti SEGA. První upoutávka ale dopadla katastrofálně. Zpracování hlavní postavy bylo podle někoho šílené. Společnost Paramount Pictures vyhověla fanouškům a podobu Sonica zcela předělala, tak aby se více podobal herní předloze. Nakonec to dopadlo dobře a film v kinech válel. Vydělal dostatek peněz a tak bylo jen otázkou času, kdy se dočkáme pokračování. Za režisérskou židli usedne opět Jeff Fowler a scénáře se chopí znovu Patrick Casey a Josh Miller. Ben Schwartz se vrátí aby nadaboval Sonica a dočkáme se i Jima Carreyho jako padoucha Dr. Robotnika ? Uvidíme. Každopádně zatím nemáme žádné obrázky nebo trailer filmu, na to je skutečně brzy, ale upoutávka nám přeci jen něco naznačila. Ve filmu bude mít roli i Sonicuv kamarád Tails, který se objevil na konci prvního filmu a v upoutávce si můžeme všimnout jeho charakteristických dvou ocasů. Takže určitě bude na co se těšit.

Příští rok se dočkáme nejen filmového pokračování. Jak jsme vás informovali dříve, tak v roce 2022 se dočkáme i animovaného seriálu na Netflixu. Sonic je zřejmě značka, která lidi baví. A já musím souhlasit.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button