AnimeFilmyNovinky

Night of the Animated Dead, animovaní nemrtví podle klasického filmu

Režisér George A. Romero v roce 1968 doslova rozrazil dveře zombie žánru filmem Night of the Living Dead. Ten ve své době budil obrovskou kontroverzi a dlouho byl na takovém tom pomyslném štíru mezi klasikou a blbostí, kterou už nikdy nechcete otevřít. Víme jak to dopadlo, z Night of the Living Dead je světová klasika. Díky ní, se můžeme podívat na animované zpracování se jménem Night of the Animated Dead.

Uvidíme tak postavy jako Harry Cooper (Josh Duhamel), Bena (Dile Hall), Barbaru (Katharine Isabelle) nebo Vince (Stefana Markse). Na dabingu se tak rozhodně nešetřilo a to je dobře. Navíc film obdržel už předem Rkový rating, takže nás čekají nadávky, vulgarita a možná i nějaké ty erotické scény.

Příběh bude o sourozencích Barbaře a Johnnym, kteří v Pensylvánii navštíví hrob svého zemřelého otce. Najednou je ale napadnou zombíci a Barbaře se podaří utéct na opuštěný statek, kde se setká s Benem a dalšími čtyřmi přeživšími, kteří se ukrývají ve sklepě. Skupina nyní musí bojovat o přežití, ale jak to zvládne, když musí kromě vlastních obav a všude kolem probíhajícímu chaosu čelit i předsudkům?

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button