NovinkyPC

Představuje se středověká rubačka Renown | Novinka

Project Renown je multiplayerová survival hra. Odehrává se v obrovském a neustále se měnícím středověkém světě. Hráči začínají na bodu nula a nemají tedy vůbec nic. Musí tak shromažďovat různé zdroje, budovat království a bojovat o přežití v naději, že se stanou proslulými po celé zemi. Vše se odehrává z pohledu prvním osoby, takže si boj budete moci maximálně užít a že ho tam bude vážně spoustu.

Sama hra se podle tvůrců inspiruje všemi aspekty open world survival her, tedy stavbou, postupem a sociální politikou. Všechno se ještě zkombinuje s bojem založeným na hráčových schopnostech. Hra ale zároveň slibuje jedinečnost a přísahá, že od nikoho nic nezkopírovala a chce představit úplně nový žánr her.

Zkoukněte přiložená videa, ve kterém vám tvůrci vysvětlí základní principy hry. Především boj slibuje zajímavou výzvu a vypadá naprosto skvěle. Pokud vás tato hra zaujala, můžete tvůrce podpořit na jejich Patreonu. Samozřejmě čím více je podpoříte, tím dříve hru dokončí a všichni si ji budeme moci zahrát. Takže neváhejte a těšte se, protože i když je hra stále ve fázích přípravy, vypadá naprosto skvěle a snad mají tvůrci pravdu a bude v ní i něco nového.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button