HryNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Známe datum vydání Elex II

V roce 2017 studio Piranha Bytes představilo svůj nový projekt Elex. Sázka na OG feeling, kteří hráči sérií Gothic nebo Risen znají z úplně prvního Gothicu zabral a Elex I byl opravdový úspěch. Fanoušci studia nebo jejich her pěli ódy na nově vzniknutou hru a vypadalo to, že Piranha Bytes se opět nadechlo ke kvalitním hrám. Navíc konec Elex přinesl ještě jednu zajímavou zprávu. Konec hry nám všem dal jasně najevo, že první hra nebude ojedinělá a můžeme se těšit na pokračování. A skutek se stal. Elex II je tady.

Představení data vydání i sběratelské edice

Oznámení datumu vydání sebou nese i další velké oznámení. Elex II si můžete zakoupit ve standardní edici, kterou znáte. Pokud jste ale zarytí fanoušci, můžete sáhnout po jejich sběratelské edici. Hra vychází pro konzole staré i nové generace i PC. A co dostanete za bezmála 4 000 korun?

  • 24 centimetrů vysoká figurka
  • Originální soundtrack
  • Oficiální artbook
  • Cleric amulet
  • Steelbook
  • Koncept album by Björn Pankratz, “Cassandra”
  • Samotná hra

Elex II vyjde na začátku příštího roku

A teď už k samotnému vydání. Přestože hra vychází na old-gen, next-gen i PC, nedočkáme se vydání hry během roku 2021. Datum vydání je stanovené na 1. března 2022. Elex II se tedy přidává k obrovské hromadě her, které nám vyjdou na jaře příštího roku. Co stojí za rozhodnutím posunout datum vydání na začátek příštího roku je těžké odhadovat. Pokud ale Piranha Bytes chce počkat, až budou lidi doma mít konzole po letošních Vánocích dá se to celkem pochopit. Nicméně z pár záběrů, které byly už zveřejněné na internetu je vidět, že hra samotná neprošla nijak zásadním pokrokem a bude stát na stejném základu jako první díl. Chystáte se zahrát Elex II? Nebo jste sérii Elex ještě nehráli a ponoříte se do ní až po vydání druhého dílu?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button