MMO NovinkyNovinky

MMO Novinky #20 – Pláž a ledová pustina

Po čtrnácti dnech se opět vrací MMO Novinky #20. Omlouvám se za pauzu, ale byla jsem na Festivalu Fantazie, z něhož vám také chystám článek. A jaké jsou novinky tohoto týdne? V Runescape si zajdeme na pláž. V Guild Wars 2 budeme mít další příležitost si připomenout minulost. A ve WoW začíná závod o to, kdo se první vloupe Žalářníkovi do doupěte.

Runescape

Od 12. 7. do 8. 8. na vás v Runescape čeká pláž. Naleznete ji v Lumbridgském kráteru, který se změnil v dovolenkovou destinaci. Čekají na vás různé zábavné činnosti a můžete získat nové kostýmy. Ale abyste jen tak zbytečně neztráceli čas pouhou zábavou, při každé z činností, kterých se zúčastníte, budete získávat i XP. Ale v Runescape vás nečeká jen zábava, schyluje se totiž k válce mezi Elder Gods a Glienorem. První střet je na spadnutí a nezbývá mnoho času na přípravu. Tak si užijte zábavy, dokud to jde.

Guild Wars 2

Sice zatím stále neznáme datum vydání třetí expanze End of Dragons, ale Arenanet nás na ni soustavně připravuje. I tento týden budete mít příležitost si zopakovat události ze třetí sezóny Living World. Tentokrát vám uvolnili epizodu A Crack in the Ice. V ní se postaráte o dračí mládě Aurene, které potřebuje vaše vedení a sem tam uzenou rybu. A abyste to neměli příliš lehké, objeví se zvěsti o magii starých draků. A tak vám nezbývá, než se vydat na sever prozkoumat Bitterfrost Frontier. Místo, které je až nebezpečně blízko Jormagovu teritoriu. Ledové pustiny na vás čekají.

World of Warcraft

WoW spustilo nový raid Sanctum of Domination. Čeká vás celkem 10 bossů a minimální vstupní level je 60. Staňte se prvními, kdo projde úspěšně Sanctum of Domination a postaví se Sylvanas Windrunner, poslední překážce na cestě k Žalářníkovi, který nyní připravuje poslední fázi svého velkého plánu. Přesný popis toho, co na vás čeká, naleznete na oficiálních stránkách. Mimo jiné tam naleznete i časový rozvrh zpřístupnění jednotlivých úrovní raidu. A samozřejmě na vás čekají nové achievementy a odměny.

Tak to byly MMO Novinky #20. Zdá se, že většinu našich oblíbených světů čeká velká bitva. Tak se na to řádně připravme.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button