NovinkyPC

Rogue Heroes: Ruins of Tasos ukázal trailer | Novinka

Ve světě Rogue Heroes: Ruins of Tasos se dostáváte do světa, kde Temné zlo ovládá kdysi mírumilovnou zemi Tasos. Hluboko ve 4 dungeonech se skrývají uvěznění Titáni, jejichž pečetě byly oslabeny a nyní se snaží zničit svět. Bohové, kteří titány kdysi uvěznili, měli jen jedno přání, než odešli ze světa. Aby se objevila skupina dobrodruhů, kteří budou svět hlídat, kdyby jejich nepřátelé utekli.

Rogue Heroes je klasická adventura pro 1-4 hráče s moderními rogue-lite prvky. Vývojářem je Heliotcentric studios. Hrajte buďto samy, nebo se spojte se svými přáteli a porazte titány. Dungeonů je daleko více než čtyři, každý je navíc jedinečný, takže se nebudete muset bát, že se vaše dobrodružství bude opakovat.

Jednoduše a krásně zpracovaná hra

V každém dungeonu se pravidelně točí i různé hádanky a hlavolamy, takže každý běh bude speciální. Hádanky se můžou sice opakovat, ale jsou dělány v takovém mixu, že by to hráč neměl spozorovat. Ve hře budete také stavět svou vesnici, kterou budete moci vylepšovat buďto plněním dungeonů nebo farmařením nebo rybařením.

Hrdina má na výběr také spoustu různých zbraní. Můžete být kouzelníkem, válečníkem, lučištníkem, používat bumerang nebo mít speciální hák. Vyberte si váš styl a ničte nepřátele ve velkém.

Hra je navíc dělaná velice příjemně. Grafika je jednoduchá, barvy nejsou agresivní a příběh je krásně pohádkový. Připravte se buďto sami nebo s přáteli a braňte Tasos před návratem mýtických titánů, kteří chtějí zničit svět.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button