NovinkyXbox OneXbox Series X

Čeká nás Xbox konference po vzoru E3

Ač to může znít neuvěřitelně, už jsme pomalu opět v období, kdy se na nás pohrnou ty největší herní konference. Oznamování her pro příští roky, ukázky prací, na kterých teď studia dělají. Všichni to známe. Jenomže pak je tady Xbox. Poté co 2 roky v kuse Microsoft zaujímal hlavní show a během jejich Xbox konference se představovaly ty největší tituly, tady máme změnu. Nemusíte se bát, E3 se stále plánuje pro letošní červen, nicméně Xbox si chystá něco vlastního.

Xbox konference už v květnu!

Po internetech kolují různě zvěsti, které zatím nic nepotvrdily. Nicméně Jeff Grubb (herní insider) prozradil, že Xbox plánuje vlastní konferenci ve stylu nejslavnější E3. Momentálně probíhají rozhovory mezi vývojáři a promotéry akcí. Nejpravděpodobnějším termínem pro Xbox konferenci je aktuálně červen. Jestli ale Microsoft zůstane účastníkem i E3 nebo se zaměří jen na vlastní akci zůstává otázkou.

Budu vám toho schopen říct více během následujících měsíců, ale Xbox plánuje svou akci na červen ne na květen jak bylo původně avizováno. Momentálně probíhají rozhovory i s jejich největšími partnery a to je teprve březen. Chystají něco velkého Jeff Grubb

Microsoft má esa v rukávu

Co víme určitě je fakt, že Xbox tyhle prezentace umí. Když se podíváme na minulý rok, byla to téměř hodina a půl nepřetržitých trailerů a velkých oznámení. Na druhou stranu se sluší položit si otázku, jestli tímto Xbox nehází vidle do plánů E3. A pokud se k nim přidají i další studia, má vůbec smysl Expo pořádat? Je to každoroční tradice na kterou se těší miliony a miliony hráčů. Nicméně po oznámení, že i letošní ročník se bude konat pouze online, ztrácí to svůj šarm. Tak se nechme překvapit s čím Xbox dorazí.

https://youtu.be/1YnVzOA2wNs
Zdroj
Foto: Microsoft

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button