NovinkyPCPS4PS5Xbox Series X

Hood: Outlaws and Legends odkrývá příběhy svých hrdinů

Na YouTube byly zveřejněny čtyři nové trailery postav ze hry Hood: Outlaws and Legends. Chcete-li znát příběhy Rangera (Hraničáře), Huntera (Lovce), Mystica (Mystika) a Brawlera (Bijce), určitě čtěte dál!

Během srpnové State of Play bylo mimo jiné představeno i multiplayerové akční RPG Hood: Outlaws and Legends, které je založené na legendárních lidových povídačkách o Robinu Hoodovi. Hra proti sobě staví dva týmy, jejichž cílem je uloupit co možná největší část pokladu. Mezitím se musí vypořádávat s nájezdy nepřátel, kteří se jim cestu za pokladem snaží znepříjemnit.

Přestože během ohlášení hry nebylo zveřejněno mnoho detailů, včera naši nedočkavou mysl kluci a holky z Focus Home Interactive a Sumo Digital, uspokojili čtyřmi trailery, každý zaměřený na jednu z herních postav. Pojďme se nyní podívat, do jakých rolí se budete moci brzy vžít.

Postavy

První a nejvýraznější postavou je Ranger (Hraničář), který představuje samotného Robina Hooda. Trailer se točí kolem legend s ním spojených a zobrazuje jej jako symbol naděje prostého lidu. Není překvapením, že jeho hlavní zbraní je luk a disponuje jedinečnými bojovými schopnostmi.

Další v pořadí je Hunter (lovec), herní verze Lady Marian. Tentokrát ji poznáme pod jménem Marianna a navíc bez toho, aby se jednalo o tradiční dívku v nouzi. Dcera vévody, která utekla z domu poté, co byl její otec zavražděn, plánuje pomstu. O jejích abilitách není známo mnoho, ale vypadá to, že by mohla mít kuši na předloktí.

Předposledním kouskem je Mystic (mystik), v předloze známý jako Friar Tuck. Zde je to jednoduše Tooke, kněz, který se dal na scestí poté, co byl jeho mentor zavražděn. Navíc za čin, který nespáchal. V traileru můžeme vidět, jak se násilím protlouká ze spárů vlády a uniká do bezpečí Green Woodu. V rukách třímá cep, takže se mu nejspíš nechcete dostat do rány.

Na závěr Brawler (bijec) Little John, jeden z Robinových nejvěrnějších přátel. John je statný kovář, známý pro svoji odvahu a sílu. Skrz nepřátele se pravděpodobně bude probíjet holýma rukama nebo obrovským kovářským kladivem.

Jarda "prank" Strejc

IT Worker • Gamer • Writer • Father

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button