HryNovinkyPC

E3 2019 – Greedfall se odhaluje v příběhovém traileru!


Greedfall je nové RPG ze studia Spiders, které můžete znát například díky Technomancerovi. Že vám to nic neříká? Inu ani se moc nedivím. Technomancer bylo podle mnohých “průměrné” RPG s pár zajímavými herními prvky, ale jinak moc lidí nenadchlo.

Já k nim ale nepatřil. Technomancera jsem si právě naopak docela užil a tak není divu, že se těším i na Greedfall a přeji tvůrcům konečně ten průlom, který si zaslouží. Technomancer totiž vynikal v soubojovém systému i příběhu samotném a právě v tom, by mohl excelovat právě i Greedfall. Hra se bude odehrávat v 17. století, v době kdy celou zemi zachvátila podivná nákaza. Tedy až na jedno místo

Ostrov Teer Fradee. Není tedy divu, že se na něj nahrnou různí lovci pokladů, žoldáci, průzkumníci, ale i všemi “oblíbená” šlechta, která se rozhodne ostrov znárodnit. Vy se pak ujmete role velvyslance a budete dělat takového prostředníka mezi šlechtou a původními obyvateli ostrova (ať už těmi magickými, nebo “normálními”). V případě, že vyjednávání nepůjde dle vašich představ, budete mít k dispozici vše od magie po klasickou pistoli a meč a tak se můžeme opět těšit na zajímavý soubojový systém.

To podstatné ale je, že každé vaše rozhodnutí ve hře ovlivní nejen následující děj, ale klidně i osud celého ostrova. Dá se říct, že to zní opravdu skvěle a tak se nechme překvapit, jestli bude i realita taková jako samotný příběhový trailer!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button