MobileNintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Vánoce dorazily už i do Fortnite

Vánoce se nám stávají čím dál víc komerčním svátkem. Asi ještě nejsme na úrovni takového valentýnu, nicméně tematické zaměření všeho kolem nás si nelze nevšimnout. Vánoce jsou skutečně tady a mistr v marketingových crossoverech – Fortnite přisel s vlastním interpretacích nejslavnějšího svátku v roce. A tak po roce tady máme opět speciální eventy, časově limitované odměny a hromadu skinů za kterých hráči utratí opětovně miliardy. Co přinesly Vánoce ve Fortnite letos?

Fortnite Vánoce se vším všudy

Pokud jste zažily Vánoce ve Fortnite minulý rok, asi se letos budete opět cítit jako doma. Čekají na vás dárečky zdarma ihned po přihlášení do hry. Ve 14 dárcích obdržíte nové skiny, nové wrapy na zbraně, nějaké glidery a další in-game předměty, které se staly jakousi vánoční klasikou. Celý tento event probíhá od 16. prosince až do 6. ledna 2022. Pokud teda nemáte zrovna čas na grindování Fortnite, můžete si objet celou rodinu, všechny babičky a dědečky a až v budete v klidu v lednu doma, můžete si skočit otevřít také dárečky od Epiků.

Změny na mapě, inspirace ve Warzonech?

Když už konečně otevřete všechny balíčky a dropnete na novou mapu, uvidíte první změny. Zasněžené biomy tady máme od počátku Chapter 3 ale do hry se nám vrací sněžné granade launchery. Ty už známe z předchozích sezón a konečně je máme opět in-game. Další přídavek je návrat sněhuláků. Ti se nám poprvé objevili během Chapter 2 a ihned se stali jedni z nejoblíbenějších mechanik celé hry. Nechybí nám ani limitované questy, za které dostanete exkluzivní odměny. Novou a velkou změnou je ale přídavek Santa Clause. Tedy přesněji řečeno, jeho Fortnite obdoby. Tzv. Sgt. Winter, který se poprvé objevil v Chapter 1 se nám nyní prohání po mapě ve svém obřím náklaďáků a rozdává dárečky na potkání. Ano chápete to správně. Je to fortnajtí obdoba loot trainu, který se objevil ve Warzonech.

Nesmí chybět masivní spolupráce

Něco vám chybí, říkáte si? Článek o Epic Games a žádná masová spolupráce s nějakým mainstreamem? Nebojte se! Epici přesně ví, na kdy si mají naplánovat launch svého vánočního eventu. V dnešních dnech totiž konečně přichází do kin poslední Spider-Man film a tady přichází na scénu Fortnite. Ve hře se nám totiž oficiálně objevuje skin Spider-Mana v jeho obleku z posledního filmu. To ale není všechno, společně s Peterem tady máme taky skin pro MJ, tedy Zendaya. Oba dva by se měli objevit v in-game storu a budou vám k dispozici k zakoupení. Vánoce ve Fortnite jsou oficiálně tady a odměny čekají jen na vás. Kam dropujeme boys?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button