NovinkyPCPS4PS5Soutěže

Tiny Tina’s Wonderland představuje hráčské classy

Datum vydání Tiny Tina’s Wonderland od tvůrců herní série Borderlands už se pomalu blíží. Bláznivá Tina na drakovi přiletí 25. března a to na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S a Xbox One. Vývojáři se tak snaží na svůj nový titul upozornit, jak jen můžou. Připravované akční RPG zatím ukázalo něco málo z gameplaye a příběhu. Nejnovější trailer poodhaluje nové informace o gameplayi a o dvou classách, se kterými budete moct rozsévat chaos na všechny strany.

Tiny Tina’s Wonderland se pokouší o originální přístup k fantasy RPG. Proto i chystané classy budou netradiční. Názvy Clawbringer a Spellshot zní přinejmenším zajímavě.

Spellshot funguje spřesně tak, jak název zní. Hrajete za postavu, která má v jedné ruce pořádnou bouchačku a v druhé připravené kouzlo. Nebo taky můžete my kouzla v obou rukách a být podle Tiny ambi-hextrous neboli oboučarovný, nebo čaroruký? Každopádně kouzla můžete mrskat jedno za druhým a dokonce i měnit nepřátele do podivných neškodných tvorů.

Clawbringer naopak raději řeší problémy víc fyzicky, nejlépe s obřím ohnivým kladivem. Nebo s pistolí a menším kladivem, které funguje jako replika Thorova Mjollniru.

Tiny Tina’s Wonderland je evidentně na dobré cestě stát se vtipnou a bláznivou řežbou. Uvidíme, co dalšího si v nadcházejících měsících vývojáři ještě připraví.

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button