NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 už je téměř za dveřmi!

Je to tak. Nedělám si srandu. Další díl ze slavné série taktických FPS stříleček má už svoje datum vydání. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 si můžeme zapařit už 4. června 2021. Hra je už šestým titulem, který byl zpracován vývojáři z firmy CI games, poběží na známém CryEngine a zahrát si ji budete moct na PC, PS 4, PS 5,  Xbox SeriesX / S a Xbox One. Ale nejvíce se asi všichni těšíme na různá vylepšení, která hra přináší.

Sniper Ghost Warrior nový a lepší

Já sám se na tuhle hru skutečně těším. Nikdy jsem nebyl zrovna fanda stealth her, ale tahle série vás k tomu doslova nutí. Ruku na srdce. Kdo z vás nikdy nesnil o tom být elitní sniper a likvidovat cíle na kilometr daleko? SGW série vám k tomu dává naprosto skvělou možnost si to vyzkoušet. Generální ředitel CI Games Marek Tymiński vysvětlil, proč byla hra už jednou odložena. Nebyl spokojen s kvalitou hry a chtěl ji také vydat na více herních zařízení. Nyní prohlásil, že hra už splňuje jeho požadavky a proto ji s klidem může pustit do světa. Hra nabízí nové vizuální prvky, rozlišení ve 4K a vylepšenou dobu načítání.

Nové výzvy a nové funkce

Ve hře se převtělíme do nájemného zabíjáka Ravena. Kampaň pro jednoho hráče se odehrává na současném středním východě a dohromady bude k dipozici pět zcela rozdílných karanténních map s řadou plně interaktivních přístupných oblastí. Každá mise je opakovatelná a bude se moci dohrát na více způsobů. Samozřejmě každý způsob má svoji odměnu, takže se určitě vyplatí to zkusit víckrát.

Zbraně a vybavení budou naprosto autentické, takže žádné Phasery nebo MP40ky. Zbraně a gadgety se dají přizpůsobit tak, aby vyhovovaly různým typům vašeho herního stylu.

Velkou proměnou projdou také vaše cíle a ochranka. Budou inteligentnější a více taktizovat, aby vás dostali. Třeba to konečně bude už trošku výzva a nevyřeší to jenom plný zásobník.

Ale asi největším lákadlem této hry bude fuknce, kde se opravdu vyzkouší skill v míření. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 nabízí možnost dostat cíl z více jak 1 000 metrů. Jsem zvědavý, zda hra bude počítat i s počasím. Tady na tu vzdálenost hraje velikou roli nejen gravitace, ale už i pomalu zakřivení země. Tak uvidíme, zda s tím vývojáři počítali taky.

Pokud si předobjednáte hru, tak k ní dostanete ještě pár dárečků. Mám na mysli nabušenou odstřelovačku se zvýšenou stabilitou Marcus Tactical. Záložní kvér pro všechny případy FFF – 45 ACP se speciální municí a dva skiny na svoje bambitky. To zní už docela dobře ne? Ale bohužel to je pouze pro uživatele herních konzolí. PC má smůlu. Ale klid. Ono se časem určitě něco najde. Jo a jen ve vybraných obchodech. Je to zamotaný, já vím.

Doufám, že sdílíte stejné nadšení jako já. Ale co si teď přečíst dalšího? Co třeba seznam her, kterým dnešní tituly vděčí za mnohé?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Back to top button