MMO NovinkyNovinkyPC

MMO Novinky #35 – Sestavte si vlastní monstrum

Právě prožíváme 43. týden a aby byl ještě lepší, přinášíme vám MMO Novinky #35. V Guild Wars 2 proběhla poslední beta elitních specializací, a tak víme jaké jsou ty poslední. Rust přináší nový halloweenský mód. I Apex Legends přichází s novým obsahem. A nová MMO Killer in the Cabin spustí Early Access. Tak se na to podíváme šířeji.

Guild Wars 2

Do 30. 10. probíhala třetí a poslední beta elitních specializací, během níž jste měli možnost vyzkoušet specializace pro poslední tři třídy. Takže na co se můžeme těšit?

Specter je specializací pro třídu Thief. Používá stínovou magii a berlu k ovládání temných sil a aby pomohl svým spojencům.

Untamed je novou specializací pro Rangera. Prastaré síly sídlí v Echovald Forest a untamed sdílí tyto prvotní energie se svými mazlíčky a navíc ještě ovládají kladivo.

Mechanist je novou specializací pro třídu Engineer. Bojují palcátem a ve společnosti nefritových, bojových mechů.

Rust

Rust vám během halloweenské sezóny dá možnost zrealizovat vaše plány stát se šíleným vědátorem. Přináší totiž nový Frankenstein Monster mode, který vám dovolí zkonstruovat své vlastní monstrum. Co proto musíte udělat? Nejdříve musíte nasbírat zabíjením mumií a strašáků, kteří se po mapě toulají právě z tohoto důvodu. Kousky si pak zanesete do své základny, kde své nové monstrum sestavíte. Nezapomeňte ovšem na nejdůležitější krok v celém procesu, až bude vaše monstrum hotové, nezapomeňte s maniakálním smíchem zařvat do světa: „It’s alive!“ Váš výtvor vás poté bude následovat po mapě a napadat útočníky. Kromě sestavování monster můžete se zúčastnit honby za sladkým a na ty co jich sesbírají nejvíce, čekají nějaké nějaké ty odměny.

Apex Legends

Do Apex Legends přichází vůbec největší mapa v rámci updatu Escape. Mapa se jmenuje Storm Point a tvoří ji tropický ostrov plný písečných pláží a útesů, doplněných nebezpečnou flórou a faunou. Právě hnízda divokých zvířat jsou novými střety a každý druh nabídne různé výzvy. Mapa také nahradí balóny novými Gravity Cannons. Ty vás vystřelí předem nadefinovaným směrem. Zatímco poletíte vzduchem, budete mít plnou kontrolu nad svými zbraněmi a dalším vybavením. Více informací včetně plného výčtu zajímavých bodů naleznete na oficiálních stránkách.

Killer in the Cabin

Killer in the Cabin je nová hra na pomezí kooperativní hry a MMO, která brzy spustí early access na Steamu. Ve hře hrajete za člena skupiny přeživších z autobusové nehody. Abyste přežili, musíte spolupracovat na shromažďování surovin, nalezení přístřešku a na rozdělování jídla, zatímco čekáte na pomoc. Zatím to vypadá celkem standardně jako tradiční survival hra. Háček je v tom, že jeden z vás je vrah, který ostatní sabotuje a jednoho po druhém se zbavuje. Hráč hrající za vraha bude mít k dispozici celou mapu a vývojáři doporučují hrát spíše nenápadně. Otrávit zásoby jídla či někoho uškrtit ve spaní nebo využít okolí k nenápadnému útoku. Pokud skupina někoho podezřívá, že je vrah, můžou hlasovat a případně ho/jí zabít. Každá hra bude trvat zhruba 15 minut a nejdůležitější bude sociální interakce.

Tak to byly MMO Novinky #35 ve znamení Halloweenu a vražedného šílenství. Toho nikdy není dost. Tak zase příští týden.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button