NovinkyPC

Epic Store rozdává Watch Dogs 2 a další hry!

Epic store k sobě v průběhu měsíců přilákal hromadu nových uživatelů díky hrám, které rozdává zdarma. A rozhodně nemá v nejbližší budoucnosti náladu přestat. Naopak tento týden jsou k dostání dokonce 3 tituly grátis. Nepropásněte tedy jednu z největších her roku 2016, Watch Dogs 2, simulátor pro fotbalové entusiasty Football Manager 2020 a zajímavou plošinovku Stick It To The Man!

Ve Watch dogs 2 se budete procházet po obrovském San Franciscu jako nadaný, mladý hacker Marcus Holloway. Kromě hacků, kterými budete moci ovládat auta, drony, mobily či semafory docílíte svých cílů i pomocí zbraní. Kromě singleplayerové kampaně hra nabízí i multiplayerový zážitek.

Zdarma je taky poslední díl kultovní série simulátoru ředitele/trenéra fotbalového klubu Football Manager 2020. A konečně Stick It To The Man, kde Meet Ray žije ve světě, který je stvořen z papíru a samolepek. Našemu protagonistovi však z hlavy vyroste růžová ruka, díky které může upravovat papírovou realitu. Je ale obviněn ze zločinu, který nespáchal a to znamená že se o sebe musí postarat.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button