NovinkyPC

V Rising dostává další trailer

Další gameplay ukázka ze hry V Rising od vývojářů ze Stunlock Studios je vypuštěna. Krátký trailer dostal název A Gothic World. Hra se zatím vyvíjí pouze pro PC, ale stále nemáme žádné přibližné datum vydání. Už nyní si ale RPG V Rising můžete přidat do svého seznamu přání služby Steam. V Brzké době se pak můžete těšit alespoň na otevřené beta testování. K účasti v něm stačí vyplnit přihlášku a třeba se vám zadaří.

Trailer každopádně ukazuje další podrobnosti z gotického světa kolem hlavního hrdiny. A taky proti jakým příšerám budeme stát. Čekají nás krysy, pavouci nebo i Enti. Hra V Rising je survival RPG hra kde je vaší hlavní postavou mocný upír. O hře jsme vás už informovali v našem dřívějším článku.

Asi si myslíte že hrát survival hru za postavu upíra bude brnkačka, ale to jste vedle. Kromě příšer, které vás mohou roztrhat na kusy nebo rozzuřeného davu, který si na vás může došlápnout vám tu půjdou po krku i ostatní hráči nebo samotné slunce. Trochu moc omezení co? Ale kdyby nám vývojáři do cest nedávali překážky, tak koho by to bavilo. Mě určitě ne. Určitě o hře zauvažujte, protože já z ní cítím nádech nostalgie ve stylu legend jako Torchlight nebo Diablo.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button