MODSNovinkyPC

Mašinka Tomáš, strážce stromů v Elden Ring

Módy, ve kterém se z herních postav stanou postavy pohádkové jsou již takovou klasikou mezi moderskou komunitou. Mašinka Tomáš pak mezi nimi vyčnívá. Od svého debutu, kdy ve Skyrimu zaujímá místo děsuplných draků, kterých je v herním světě požehnané množství se nyní dopracoval až do současného hitu internetu, Elden Ringu.

Ve hře samotné pak zaujímá místo Tree Sentinela v oblasti Limgrave. Tedy ne úplně, spíše se Tomáš stává jezdeckým zvířetem samotného bosse. Během souboje tak můžeme vidět hrůzostrašného strážce stromů na osedlaném vysmátém vláčku. Vláčku, který je nejspíše jednou z oblíbených pohádkových postav vašich dětí nebo mladších sourozenců.

Foto: NexusMods

Mód samotný pak najdete na stránce NexusMods. Na stránce také najdete další instrukce jak ho vložit do hry tak, aby vše fungovalo tak, jak má.

Modovací šílenství v Elden Ring

Roztomilou mašinkou to ale zdaleka nekončí. Za necelý měsíc co je hra venku, již obdržela řadu módů, které více či méně pozměňují hru samotnou nebo její vzhled. Na NexusMods tak můžeme například najít všemožné balíčky shaderů nebo kdyby se vám hra snad zdála příliš jednoduchá oproti jiným titulům od FromSoftware, můžete si hru ozvláštnit takzvaným Ultra Hard módem. Tento mód pak bere obtížnost titulu a vystřelí ji do oblak pro naprosto ultimátní výzvu. Z úplně druhé strany tady dále máme mód, který už tak nováčkům přístupný Elden Ring zjednodušuje. Nepřátelům vaše útoky způsobí o čtvrtinu vyšší poškození, počet vámi získaných run ve hře se desetkrát zvýší a co se obdrženého poškození týká, je o polovinu sníženo. Všechny módy pro hru jsou pak dostupné pouze pro PC verzi titulu.

Zkrátka, cest pro vytvoření co nejpříjemnějšího průchodu Elden Ringem je mnoho. Na stránce NexusMods pak denně přibývají nové vychytávky pro hru a komunita moderů, která je tvoří se také stále rozrůstá. Osobně jsem pak zvědavý, kam nás budoucnost módovaní této hry zavede a jaké šílenosti nám tvůrci těchto vychytávek přinesou.

Zdroj
Foto: NexusModsFoto: Steam

Matěj "Maťáááj" Malchar

Nadšený hráč co o všem okolo her s ještě větším nadšením píše. Dále jsem také velký fanoušek hudby obecně a sem tam napíšu i něco co se her úplně netýká, ale to si většinou nechávám pro sebe. Proč je tady tma? Kde to jsem? Haló, je tu někdo?

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button