NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

The Witcher 3: Wild Hunt dostane nové DLC inspirované Netflixem

Posledních dobou jsme o vývojářích ze studia CD Projekt RED slyšeli pouze v souvislosti s hrou Cyberpunk 2077. Tu vám asi nemusím moc představovat. Ale své největší slávě rozhodně vděčí třetímu dílu z herní série The Witcher. A i když je to už pár let, tak se vývojáři rozhodli s tímto klenotem zase malinko připomenout. Aspoň něco, když nová hra ze série je v nedohlednu.

The Witcher 3 se podívá i na konzole nové generace

Hra kromě DLC dostane i next-gen, takže si ji budou moci pořádně užít i hráči na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S s plnou parádou. Update se připravuje i pro PC, takže kvůli tomu nemusíte příliš smutnit. Update hry by měl vyjít ještě tento rok. Jsme za půlkou, takže to je dobrá zpráva.

Bohužel nevíme, zda bude DLC pouze pro hru na next-gen, nebo bude k dispozici i na starší verzi. O čem bude slibované DLC zatím také nevíme (pěkně to tajej, darebáci), ale inspiraci můžeme hledat v seriálu na streamovací stanici Netflix. Zkuste si tipnout, která část bude mít tu čest. Můj osobní tip je scénář z šestého dílu. Rád bych potkal pořádnýho draka. Ale uvidíme, jak to celé dopadne. Každopádně za vaše tipy budu rád.

Pokud hru ještě nemáte, tak určitě neváhejte. Zahrát si ji můžete zatím na PlayStationu 4, Xboxu One, PC a Nintendu Switch.

A jako bonus byl odhalen i nový cover art. Geralt vypadá pěkně drsně.

Chcete se zasmát? Už jste někdo viděl rapující prase? Porky to umí rozjet.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button