NovinkyPC

Riot bude vyrábět nové League of Legends hračky

League of Legends dostane svou vlastní řadu akčních figurek! Riot oznámil víceletou dohodu se společností Spin Master, která vyrábí hračky pro Bakugan či Paw Patrol. League of Legends hračky, a to akční figurky, herní sady a role-play itemy, by měly dorazit do obchodu na podzim příštího roku. Aktuálně Riot nabízí pouze omezenou nabídku různých collectibles, s pomocí Spin Masteru by se měla mnohem rozšířit.

Spin Master s radostí oznamuje kolaboraci s Riot Games, s pomocí níž hodláme přinést inovaci a pečlivou pozornost k bohatým charakterům a unikátnímu světu v League of Legends. Naše LoL řada se zalíbí fanouškům všech věkových kategorií a přinese produkty vysoké kvality. Těšíme se na přivedení rozsáhlých sběratelských a unikátních herních zážitků pro masivní celosvětovou LoL fanbázi online i offline.

John Blaney, Spin Master

Ačkoli toto není první zkušenost Spin Masteru s PC hrami, je to zatím jedna z největších. Mimo LoLko měla firma možnost se setkat s hrami okolo Bakuganu, či dětskými mobilními franšízami Toca Boca a Sago Mini. Uvidíme tedy, jak se s tím poperou.

Postavička Yasua z Riot collectibles storu

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button