NovinkyPS4PS5

Na příští konferenci Sony uvidíme detaily z nové hry God of War: pravda, nebo výmysl?

Společnost Sony chyběla na letošní konferenci E3, takže se můžeme pouze domnívat, co se děje za zavřenými dveřmi. Sony v tomto odvětví jede převážně sólo, na E3 chyběla už třetí rok po sobě. A tak nezbývá nic jiného, než čekat, až ohlásí vlastní konferenci a něco na sebe prásknou. A myslím, že nemluvím jen za sebe, když řeknu že se na to těším jak malej kluk na vánoce.

Bude nový God of War konečně odhalen?

Ihned na začátek musím podotknout, že se nejedná o podložené a zaručené informace. Zprávy o nové hře God of War, která si mezi fanoušky získala podtitul Ragnarok, se posledních pár týdnů pomalou derou na povrch. Například to, že hra bude uvedena na trh až v roce 2022. To asi nikoho z nás moc nepřekvapilo. Ale zase potěšil fakt, že titul si budou moci užít i hráči konzole PlayStation 4. To aspoň trošku hřeje na duši a zmírnilo to zklamání z posunutí hry až na příští rok.

Co nás ale nutí k zamyšlení o chystaném předvedení hry je Twitter uživatele s přezdívkou @Shpeshal_Nick. Ten má za sebou slušnou historii úniků ze světa videoher a nemálo právě týkající se studia Sony. Na svém Twitteru prohlásil, že při následující konferenci společnosti Sony uvidíme první gameplay ukázku z chystaného titulu. Je třeba to brát trochu s rezervou, protože ani nevíme, kdy bude konference uspořádána. Každopádně to dává jistou naději a určitě si na to velmi rádi počkáme.

Pokračování série God of War patří určitě k nejvíce očekávaným titulům současnosti. Předchozí titul se stal dokonce hrou roku 2018 a my doufáme, že následující hra bude stejně tak dobrá. Držíme studiu palce, ať se vše zdaří a my si budeme moci vychutnat další dobrodružství řeckého boha války a jeho syna Atrea proti celému severskému božstvu.

Herní průmysl vždy patřil mezi dost žádané odvětví. Český herní svět je ale stále ve vývoji a tuzemská studia se potýkají s problémem, který vás nejspíš zaskočí. Zdá se že nepotřebují peníze, ale spíše kvalitní pracovní sílu. Takže pokud hledáte perspektivní zaměstnání, můžete se o to pokusit. Herní svět potřebuje kvalifikované zaměstnance.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button