MMO NovinkyNovinky

MMO Novinky #31 – Dárky, smrtící Banshee a Šílený král

I tento týden přinášíme MMO Novinky #31. Runescape za pomoci Xboxu nyní rozdává ingame věci zdarma. Guild Wars 2 opět nabízí novou epizodu Living World zdarma a navíc se připravuje na každoroční příchod Šíleného krále. SMITE se chystá na příchod nové hrdinky. A i Smash Legends přivítá novou postavu do svých řad. Tak se na to mrknem poddrobněji.

Runescape

Pokud si kromě členství v Runescape platíte i Game Pass Ultimate, konečně se vám to vyplatí. Tedy vyplatí více. Nyní skrze speciální link, případně přímo v aplikace Game Pass, můžete získat poměrně slušnou řádku ingame věcí do Runescape. Balíček mimo jiné zahrnuje i 35 klíčů do Treasure Hunter, 200 Runecoins či 3 velké proteanské balíčky. Nabídku můžete využít až 28. 11. Více informací a link k získání vašeho dárku naleznete na oficiálních stránkách. A nezapomeňte, že nyní už se můžete utkat s vůbec prvním bossem, kterého lze porazit jen za pomocí skillování.

Guild Wars 2

I tento týden vám Arenanet zpřístupní další epizodu ze 4. sezóny Living World. Tentokrát je to epizoda s názvem War Eternal. Po devastující ztrátě Aurene, čelí Tyria hrozbě, která může být jejím koncem: starověkému draku Kralkatorrikovi, jehož vítězství se zdá nevyhnutelné. Spojenci se musí smířit se svou porážkou, aby se mohli znovu zapojit do zdánlivě beznadějné bitvy. Kromě boje o přežití čeká Tyrii i příchod Šíleného krále (Mad King). Jako každý rok oslaví Guild Wars 2 Halloween za pomoci říše Šíleného krále. Od 5. 10. do 9. 11. se po celé Tyrii objeví portály, skrze něž projdete do říše Šíleného krále, kde na vás čekají různé minihry a s nimi i odměny v halloweenském duchu. Tak se nezapomeňte v tu dobu do hry přihlásit.

SMITE

SMITE přivítá další bohyni, tentokrát zabrouzdá do irské mytologie. Další novou postavou této MOBA hry totiž bude Banshee Královna Cliodhna. Podle jedné pověsti byla královnou víl, tedy těch smrti, které věštili lidem jejich blízkou smrt kvílivým křikem. Podle jiné, méně časté, byla bohyní krásy a lásky. Jak se podle traileru zdá ve SMITE bude mít spíše pochmurnější charakter. Útočit bude ze stínů a dokáže procházet zdmi, zároveň dokáže ohlušit a oslepit své soupeře. Většina jejích sil pochází z podsvětí. Další detaily budou zveřejněny během příštího měsíce.

Smash Legends

I Smash Legends dostane novou postavu, a to mořskou čarodějnici Octavii. Ujme se podpůrné role léčitele. Ve hře se objeví zároveň s Battle Passem nové sezóny a s novým eventem. Hráči si, kteří si pořídí Smash Pass Season 7: Oceanic Aria, nůžou Octavii získat pokud dosáhnou 15. stupně odměn. Legend Event Mission poběží od 22. 10. a během něho budou mít hráči příležitost získat speciální mince plněním různých misí. Ty následně bude možné vyměnit za různé odměny.

Tak to byly MMO Novinky #31. Čekají nás očividně další zajímavé časy a nezapomeňte, že se pomalu blíží doba, kdy se v MMO světech bude slavit Halloween. Tak zase příští týden.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button